Špánik Tibor

Tibor Špánik

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 374


PROFIL

Od útleho detstva som prešiel rôznymi športovými odvetviami ktoré mi ukázali cestu a vyformovali moju osobnosť do dnešnej podoby či už ako otca a muža rodiny alebo trénera a maséra praktizujúceho chiropraxiu.
Športy ktoré sú sučasťou mňa samého sú sebeobrana od karate,aikido,brazílske jiu jitsu a momentálne krav maga niektoré sa stali mojou súčasťou na krátku dobu niektoré na dlhšiu.
Popri sebeobrane som inklinoval k zeleným trávnikom a behaním za loptou z tohoto mi zostal beh ktorému sa venujem dodnes nazvem to heavyweight run :).
Neskôr som sa dostal ku kulturistike,fitness kde ma očarili činky a rinčanie padajúcich kotúčov so zmiešanými pocitmi príjemnej bolesti ktorá sa striedala sem tam až s bolesťou do plaču no všetko som cvičil pre radosť.V období okolo 28 rokov som sa dostal k tréningom s vlastnou váhou-kalistenike v zahraničí konkrétne vo Veľkej Británii.
Neskôr som sa z pasívneho cvičenca prepracoval na jedného z trénerov v anglickom klube The Compound UK,kde som pôsobil až do príchodu na Slovensko.
Tam som sa takisto zdokanalil v rôznych tréningových procesoch,ktoré teraz tiež využívam pri svojej práci trénera.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Tréningy s vlastnou váhou,skupinový funkčný a intervalový (HIIT),individuálne,bossu,fitlopty.
Blackroll tréner,stabilizačné, mobilizačné, koordinačné, strečingové cvičenia,prirodzený pohyb.
Kde trénujem:Crunch Fitness Club Trenčín
OC Laugaricio
Bela 7271
Trenčín
Moje vzdelanie a kurzy:Kurz tréner fitness a kulturistiky 1.kval.stupeň. V oblasti starostlivisti o telo som absolvoval školenia. Klasická a športová masáž. Chiropraxia pohybového aparátu. Akupresúra,thajská masáž,bankovanie a iné.
Moja prax:Aktívne sa venujem trénerstvu 7 rokov ,väčšiu časť praxe a práce s ľudským telom som nadobudol vo Veľkej Británii.Popri zamestnaní som pôsobil ako cvičenec a ako aj tréner v klube,kde sa cvičilo s vlastnou váhou.
Po návrate zo zahraničia som sa s nadobudnutými skúsenosťami rozhodol pomáhať ľuďom a motivovať ich k lepším výsledkom,či po psychickej alebo fyzickej stránke prostredníctvom tréningov.
K masírovaniu som sa dostal pred 8 rokmi,aktívne masírujem 4 roky.Mojím cieľom je snažiť sa sfunkčniť svali a pohybový aparát ak je to možné spôsobmi ktoré sú vhodné v ten daný moment.

Kde ma nájdete

www stránky:http://tiborspanik.com
Facebook profil:https://www.facebook.com/tibo.spanik/
Instagram profil:https://www.instagram.com/tiborspanik/
Mobil:0944618165
Ulica:Veľkomoravska 20
Mesto:Trenčín
PSČ:91105

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Zatlkajová Nikola
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná