Rasztgyörgy Anikó

Anikó Rasztgyörgy

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 74


PROFIL

Ďakujem, že si si ku zmene svojej životosprávy vybral za partnerku práve mňa, či sa jedná o moje proprietárne, vlastnoručne vyvinuté produkty (múčne zmesi AniFitt), alebo o môj výcvikový program. Moje produkty AniFitt,ako aj môj výcvikový program, sú výsledkom dlhoročnej tvrdej práce v oblasti správnej životosprávy, pohybu, športu aj zdravej životosprávy.
Ako osobná trénerka,poradkyňa správnej životosprávy a stravovacích návykov, trénerka detského fitnesu a aerobiku, je mojou prvou úlohou naučiť ťa obľúbiť si pohyb a viesť ťa k správnej životospráve. Je pre mňa nevýslovnou radosťou keď vidím úsilie a spokojnosť záujemcov,a to, že sa cítia dobre.
Je povznášajúci pocit, že postupne vidím na nich viditeľné zlepšenia.
Choroby sú vačšinou civilizačné choroby zapríčinené nesprávnym stravovaním. Mojím životným cieľom je urobiť zmeny v tomto smere. Preštudovala som jednotlivé oblasti stravovania a správnej životosprávy. Výsledkom toho všetkého som schopná vykúzliť čoraz zdravšie, chutnejšie a výživnejšie jedlá na náš kuchynský stol.
Čo sa mňa týka, šport a pohyb sú súčasťou môjho života už od detstva. Milujem ich. Spočiatku som športovala len zo záľuby, neskôr som sa stala hádzanárkou extraligy.
Moju športovú kariéru som bola nútená z dôvodu zranenia síce predčasne ukončiť, napriek tomu som nerozmýšľala ani sekundu nad tým, že by som sa mala zriecť pohybu a športu, čo dávalo zmysel môjmu životu. Už počas rekonvalescencie som sa rozhodla vytýčiť si nové ciele, ktoré sa mi podarilo postupne aj zrealizovať. Prešla som dlhý kus cesty, kým sa pohyb a šport stali opäť súčasťou môjho každodenného života.
Dnes to už pokladám za svoju profesiu, pretože nedokážem vydržať bez tréningu ani len jeden jediný deň. Milujem všetko, čo je šport, či sa jedná o beh, posilňovanie s činkami, cvičenie s vlastnou váhou, aerobic, atď. Je jedno, čo a ako, hlavná vec, že sa venujem pohybu.
Pretože si ma objavila, predpokladám, že aj ty máš v sebe túžbu po pohybe alebo jednoducho chceš zmeniť svoju životosprávu a svoje návyky stravovania sa. Najväcším plusom produktov AniFitt je, že sa nikto nemusí zriekať svojich obľúbených chutí či jedál, len preto, že túži mať vyformovanú štíhlu postavu.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:1. Pri našom prvom stretnutí zistím, aký je tvoj zdravotný stav a kondícia.
o Cieľom zistenia zdravotného stavu je odhaliť prípadné choroby, ktoré by vylúčili niektoré tréningové metódy.
o Zistím tvoj telesný stav, kondíciu, pružnosť alebo aj rozmery, získané údaje zaznamenám pre ďalšie porovnanie a sledovanie rozvoja.

2. Po zistení stavu zostavím tréningový plán, a to na základe výsledkov fitness testu.
Beriem do úvahy aj to, aké ciele si vytýčil a tréningový plán priebežne prispôsobujem aktuálnemu stavu podľa dosiahnutých výsledkov.

3. Pri tréningoch budeš oboznámený s cvikmi rôznych intenzít:
o kardiotréning pre zníženie telesného tuku za priebežného merania pulzu
o zvýšenie svalovej hmoty ( s činkami aj s vlastnou váhou)
o rozvoj ohybnosti a pružnosti tela, správne dýchanie, správne
naťahovanie po tréningu

o AniFitt Aerobic – obsahuje prvky ktoré intenzívne hltaljú kalórie, respektíve obsahuje cviky na budovanie svalstva a cviky s vlastnou váhou.

Ako výživová poradkyňa som presvedčená, že zmenou stravovacích návykov a pravidelným pohybom dokážeme zdolať rôzne zdravotné problémy a ochorenia, nedostatok energie aj únavu.

Športovanie, zdravá výživa a harmonický duševný stav dokážu spolu vytvoriť vnútornú rovnováhu, ktorá je základom zdravej životosprávy!

So mnou sa naučíš aj to, že výsledok môžeš dosiahnuť nielen činkami a profesionálnym vybavením.
Pri tréningoch je možné efektívne využívať aj váhu vlastného tela.

Nielen vediem tréningy, ale naučím ťa aj na rôzne užitočné triky, ktoré môžeš využívať i v každodennom živote.
Poskytujem odborné poradenstvo okrem športu aj v oblasti zmien životného štýlu.

Škálu produktov AniFitt tvoria produkty, ktoré pomáhajú nielen pri znižovaní telesnej hmotnosti, ale slúžia aj na podporu zdravia a aktívnej životosprávy.

Okrem toho som Ti nápomocná cvičebnými videami AniFitt, podľa ktorých môžeš cvičiť aj doma.
Toto sa vám snažím predviesť - Cvičebné videá AniFitt na - https://anifitt.eu/videa/

Pomocou cvikov AniFitt môžete vykonávať veľmi efektívny tréning aj doma. Verte mi, že nič viac netreba, len cviky s vlastnou váhou Veľmi dôležité je správne držanie tela, toto sa Vám snažím predviesť a naučiť Vás to. Snaž sa vykonávať pestrú škálu cvikov, netrénuj vždy rovnako, to je veľmi dôležité.
Pomocou cvičebných videí AniFitt môžeš dosiahnuť obdivuhodné výsledky. Samozrejme v kombinácii so správnou výživou.


Kde trénujem:Osobný tréning - A – Fit, Topoľníky, Hlavná ulica

KDE MáM AEROBIC ANIFITT?
o Základná škola - Topoľníky (telocvičňa)
Každý pondelok o 18:30

Moje vzdelanie a kurzy:Osobná trénerka 1. triedy – Fitness centrum Vialis, Topoľčany KID FIT – Fitness centrum vitalis, Topoľčany Trénerka aerobicu – Fitness cenrum Vitalis, Topoľčany Účtovníctvo a ekonomika - DOŠ s vyučovacím jazykom maďarským – Dunajská Streda
Moja prax:2013 – 2016 osobná trénerka – Nova Fitness, Dunajská Streda
2013 – 2014 – KID FIT – Topoľníky
2013 – 2018 – osobná trénerka –
A-Fit, Topoľníky
2013 – 2018 – Aerobic AniFitt, Topoľníky

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.anifitt.eu
Facebook profil:http://facebook.com/anifitt
Instagram profil:https://www.instagram.com/anifitteu/
Mobil:0915 987 362
Ulica:Pionierska 26
Mesto:Topoľníky
PSČ:93011

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná