Porota pre kategórie

INDIVIDUÁLNY a SKUPINOVÝ TRÉNER

 

Marian vanderka  

doc. Mgr. Marian Vanderka, PhD.

Dekan FTVŠ UK

V súčasnosti je dekanom  FTVŠ UK v Bratislave a garantom študijného programu Kondičný tréner. Okrem vedeckej a pedagogickej sa spolupodieľa na kondičnej príprave vrcholových športovcov vo viacerých športoch. Reprezentoval ČSSR a SR v atletike a v boboch. Stal a prvým a doposiaľ jediným slovenským športovcom, ktorý súťažil a bol aj klasifikovaný na letných aj zimných OH.

 

     

 

 
Iľja číž  

Mgr. Iľja Číž, PhD., XPS

Silový a kondičný tréner, pedagóg FTVŠ UK

Pôsobí ako odborný asistent na katedre gymnastiky FVTŠ UK Bratislava. Vyučuje špecializácie Kulturistika, fitness a silový trojboj, predmet Tréner vo fitness. Zároveň je kondičný a silový tréner pre vrcholový a rekreačný šport. Zakladateľ a tréner bootcamp „Cvič i IČ“. 

 

     

 

 
Tomi kid kovács  

Tomi Kid Kovács

Profesionálny boxer

Najúspešnejší profesionálny boxer Slovenska, ktorý žije pre svoj šport a pre mládež! "DETI sú naša budúcnosť,  ja cítim, že box a deti potrebujú moju osobu! Mentora, ktorý im pomôže na ceste k splneniu svojich snov! " Moje motto je - NEMOŽNÉ NEEXISTUJE! 

 

     

 

 
Didiana  

Didiana

Moderátorka

Je Didiana, už 20 rokov. Živí sa ako moderátorka a radosť jej robia všetky eventy, ktoré v sebe spájajú pohyb, zdravé súťaženie, oceňovanie skvelých výkonov a hudba, ktorá robí náladu. Ak je to možné, behá kade tade, ak nie, ani nie:)

 

   

 

 
Maros_Molnar  

Maroš Molnár

Profesionálny kondičný tréner

Absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu UK – Telesná výchova a biológia. V minulosti kondične pripravoval tenistov ako Danielu Hantuchovú, Dominiku Cibuľkovú, ale aj hokejisto a iných vrcholových športovcov. Založil spoločnosť MOLfit ako centrum „Funkčného a klasického silového tréningu“ .

 

 

 

 
Adriana spronglova  

Adriana Špronglová

Rádiová spíkerka a inštruktorka jogy

Pracuje ako rádiová spíkerka na E2 ainštruktorka jógy. Pred jógou predcvičovala zumbu, keďže miluje latinskoamerický temperament, ale jóga ju úplne dostala tým, že jej ponúka zdravý pohyb a okrem toho aj možnosť hlbšieho sebapoznávania a vypnutia jej bláznivej mysle:-)

 

 

 

 
Jan_Meciar  

Ján Mečiar

Moderátor

Počas vysokej školy ho zlákal svet rádií- Pôsobil vo viacerých lokálnych rádiách, až nakoniec zakotvil v Rádiu Twist. Nasledovalo Rádio FM, Rádio Viva...až skončil v TV JOJ. So športom sa "zrážal" priebežne - na základnej škole chôdza, na strednej skok do diaľky a krátke behy, potom dlho nič, až nakoniec pred asi ôsmimi rokmi začal behať. A behá doteraz…

 

 

 

 
Danka_Bartekova  

Danka Barteková

Bronzová medailista z olympiády

Slovenská reprezentatka v streleckej disciplíne skeet. V roku 2012 na OH v Londýne získala bronz! Je päťnásobnou majsterkou Európy, trojnásobnou bronzovou medailistkou z majstrovstiev sveta a dvojnásobnou juniorskou majsterkou Európy, zároveň je spoludržiteľkou finálového svetového rekordu (99 bodov). V júli 2013 sa oficiálne stala členkou Medzinárodného olympijského výboru za komisiu športovcov.

 

 

 

 
Martin_Pupis  

Doc. PaedDr. Martin Pupiš, PhD.

Šeftréner Slovenského Atletického Zväzu

Bývalý slovenský reprezentant v atletike, viacnásobný majster SR a 3. na Majstrovstvách EU juniorov v chôdzi na 10 000 m. V súčastnosti šéftréner slovenskej atletickej reprezentácie, predseda Slovenskej asociácie kondičných trénerov a pedagóg na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Jeho zverenci súťažili na olympijských hrách 2004, 2008, 2012 a 2016. 

 

 

 

 
Lea_Grancic  

Lea Grančič

Trénerka a majiteľka školy MOVE academy

Vyštudovala FTVŠ UK - MFF UK v Bratislave. Už 20 rokov aktívne predcvičuje skupinové cvičenia. Viedla viaceré fitnesscentrá a kluby v Bratislave, pôsobila ako školiteľ trénerských tried a licenciií, ako prezentér na Slovensku i v zahraničí. Aktuálne vedie školu skupinových cvičení MOVE academy, ako aj vlastné štúdio, ktorá je franchise partnerom svetových konceptov bodyART, deepWORK a PortDeBras. 

 

 

 

 
Peter_Pukalovic  

Peter Pukalovič

Riaditeľ spoločnosti BeCool

Už 12 rokov sa venuje organizácii najväčších bežeckých podujatí na Slovensku. Spolu s bratom Jozefom sa mu podarilo rozbehať celé Slovensko a ich ČSOB Bratislava Marathon sa v našom hlavnom meste rozrástol na krásne športovo-kultúrne podujatie, ktoré každoročne pritiahne do ulíc Bratislavy tisíce bežcov z domova i zahraničia.

 

 

 

 
Iveta_Hauserová  

Iveta Hauserová

Šeftrénerka siete fitness centier FIT UP!

Iveta Hauserová sa vo fitness svete pohybuje vyše 20 rokov. Aktívne súťaži 7 rokov a má na konte niekoľko ocenení, medzi ktoré patria aj titul Majsterky Sveta aj Európy v naturálnej kulturistike v asociácii SANK, kde pôsobi aj ako rozhodkyňa. Pracuje ako šéftrenerka vo fitness centre. Miluje svoju prácu, pri ktorej má možnosť odovzdávať svoje skúsenosti ďalej.

 

 

 

 
Martin_Polenda  

Martin Poledna

Konateľ spoločnosti MaxSport

Bývalý vrcholový športovec: plávanie, moderný patboj, triatlon s úspechmi na ČSFR úrovni, niekoľkonásobný majster ČSFR v plávaní, olympijskom triatlone, viacnásobný majster SR vo všetkých spomenutých športoch. Po zranení “aktívny človek” vo fitness, hobby behy, hobby MTB, hobby triatlon. Založil a spolu s Petrom Kulichom vedie spoločnosť MaxSport, ktorá vyrába funkčné potraviny.

 

 

 

 
jana_simkovicova  

Jana Šimkovičová

CEO & Founder CVIČTE

Založila a vedie mediálny portál o cvičení a zdravom životnom štýle CVIČTE. Podnikanie vybudovala od nuly, popri 2 malých deťoch. Popri portáli CVIČTE založila spolu s manželom vydavateľstvo FITnamotávka, ktoré sa venuje vydávaniu 100% zdravých kníh, najnovším titulom sú ZDRAVÉ RÝCHLOVKY. Je autorkou súťaže FIT LEADER.

 

 

 

 
Julius_Karabinos  

Július Karabinoš

Fitness tréner a školiteľ

V kulturistike pôsobil od jej začiatkov ako funkcionár, tréner, moderátor, publicista a medzinárodný rozhodca. Od roku 2001 pracuje ako profesionálny tréner fitnes a kulturistiky. Má za sebou viac ako 3300 klientov. Založil vlastnú internetovú súťaž JARNÁ PREMENA, ktorej 10. ročník práve prebieha. Inicioval zaktivizovanie športovej organizácie SANK a bol jej prvým prezidentom. Stal sa 2 krát majstrom sveta a 2 krát majstrom Európy v naturálnej kulturistike. Vedie vlastnú trénerskú školu Akadémia kalokagatia.

 

 

 

 
Zuzana_Kadulkova  

Zuzana Kaduková

Manager Riverpark Dance School

Profesionálna tanečníčka a choreografka, finalistka reality show Move Up!, tanečníčka muzikálov Príbeh ulice a Boyband a tvár kampane adidas pre strednú Europu. Momentálne študuje posledný rok na FTVŠ - trénerstvo tanca a je veľkou fanynkou zdravého životného štýlu či cestovania. Miluje pohyb a momentálne ako lektorka pôsobi v Riverpark Dance School.

 

 

 

 
Boris_Prekop  

Boris Prekop

Fitness tréner a školiteľ

Vyštudoval psychológiu na Univerzite Komenského v Bratislave. Venoval sa súťažnej kulturistike a založil stránku Fitmagazin.sk. V súčasnosti je trénerom a autorom článkov a videí o posilňovaní. Prednáša trénerom federácie SAKFST a venuje sa trénerskej činnosti a poradenstvu v oblasti fitness a psychológie športu. Je známy pod prezývkou Valihora. 

 

 

 

 
Helena_Ballova  

Helena Ballová

Tréner a školiteľ

Začínala ako inštruktorka Aerobiku a BodyWorku pred 20 rokmi. Jej srdcovka je PortDeBras, má dôveru od tvorcu konceptu Vladimíra Snežhika, aby šírila tento krásny koncept do sveta už ako Elite Trainer v spolupráci s MOVE academy. Okrem rozvoju tela sa na profesionálnej úrovni venujem aj rozvoju mysle a ducha pre jednotlivcov a firmy v rámci osobnostného rozvoja.

 

 

 

 
karol_Kassovic  

Karol Kassovič

Predseda predstavenstva Trenčianske minerálne vody, a.s.

Venuje sa vlastnému podnikaniu a je predsedom predstavenstva spoločnosti Trenčianske minerálne vody, ktorá vyrába minerálnu vodu Mitická a Mitická Plus. Ako aktívny športovec sa zúčastňuje mnoho prevažne bežeckých podujatí.

 

 

 

 
Viktor bielik  

Viktor Bielik

Vysokoškolský pedagóg a konzultant

Pôsobí ako vysokoškolský pedagóg na FTVŠ v Bratislave. Svoju prax vykonáva na klinike športovej medicíny. Je odborným konzultant slovenských vrcholových športovcov v oblasti športovej výživy, diagnostiky trénovanosti a športového tréningu. Bol kondičný tréner pretekára Štefana Rosinu a osobným trénerom juniorského vicemajster sveta v orientačnej cyklistike 2015 Andreja Čulého.

 

 

 

 
Katarina stumpfova  

Katarína Jakeš Štumpfová

Choreografka a tanečnica

Deväť násobná majsterka SR a semifinalistka mastrovstiev sveta v kategórii junior v tanečnom športe. Získala angažmán v austrálskej divadelnej tanečnej šou Burn the floor. Jej pôsobenie v tejto šou vyvrcholilo na legendárnej Browadway v New Yorku, kde tancovala ako jediná Slovenka v histórii. Je diplomovaná trénerka v tanečnom športe a tiež licencovaná rozhodkyňa tanečného športu. 

 

 

 

 
Michaela_Kovacik  

Michaela Kováčik Grendelová

PR and media specialist, CEO SPR Media

Po 13 rokoch kariéry novinárky vo viacerých slovenským médiách (denník Šport, rádio Expres a Viva, TV Markíza) sa stala riaditeľkou komunikácie Majstrovstiev sveta IIHF v hokeji 2011 v Bratislave a Košiciach. Naposledy sa podieľala na propagácii a mediálnej operácii úspešných majstrovstiev Európy v krasokorčuľovaní v Bratislave 2016 a v Ostrave 2017. Sama sa aktívne venovala cyklistike.

 

 

 

 

Porota pre kategóriu

najlepšie VIDEO

 

Lucia švaral  

Ing. Lucia Švaral

Zakladateľka Fitshaker.sk a trénerka

Inštruktorka skupinových cvičení, autorka bestsellerov Z fitka do kuchyne a Fitness diára. S manželom založili domáce online fitko pre ženy - fitshaker.sk. Milovníčka zdravého životného štýlu, pohybu, zdravej kuchyne a cestovania. 

 

     

 

 
Pavel machů  

Pavel Machů

Európsky a svetový šampión v Natural Mr.Physique

Športu sa venuje od detstva, je bývalý florbalista a hokejista, aktívne sa venoval aj bojovým umeniam. Dnes súťaží v naturálnej kulturistike a fitness. Patrí medzi najúspešnejších športovcov ČSNS vo svojej kategórii s titulom Športovec roka 2016. Už ako 17-ročný sa stal Majstrom sveta.

 

   

 

 
Simona mištíková  

Simona Mištíková

Managing director Divino

Viedla jeden z troch tímov v najväčšej PR agentúre na Slovensku, až kým si nezaložila vlastnú DIVINO. Klientom prináša efektívne a funkčné riešenia. V oblasti komunikácii pôsobí viac ako 15 rokov. Venuje sa strategickému poradenstvu pre korporátnych klientov a klientov z oblasti rýchloobrátkového tovaru, krízovej komunikácii a tréningom. 

 

 

 

 
Patricia semanová  

Patrícia Semanová - Patty Image

Professional Makeup Artist & Beauty Vlogger

Youtube, blogérsky a svet makeupu ju pozná pod menom Patty Image. Už štvrtým rokom sa venuje vytváraniu videí na Youtube. Postupne prešla od klasického beauty do štýlu Life Style, kde svojím sledovateľom prináša rôzne typy nielen zo sveta líčenia a módy, ale aj zdravého životného štýlu a cvičenia. Je aktívny Joga fanatik. 

 

 

 

 

Porota pre kategóriu

najlepšie FOTO

 

Bibiana bombošová  

Bibiána Bombošová

Novinárka

Dlhoročná novinárka, ktorá sa už vyše 20 rokov venuje aktuálnym spoločenským témam. Skúsenosti načerpala najmä v periodikách ako Práca, SME, časopis Markíza či prácou pre TV JOJ a Slovenský rozhlas. Posledné roky sa zameriava viac na oblasť fitnes a zdravý životný štýl. Vedie populárny ženský webový portál, ktorý denne publikuje online novinky, videá či najhorúcejšie fotosprávy.

 

     

 

 
Kamil šimkovič  

Kamil Šimkovič

Zakladateľ úspešného vydavateľstva FITnamotávka

Kamil založil a vedie vydavateľstvo 100% zdravých kníh FITnamotávka s aktuálnym bestsellerom ZDRAVÉ RÝCHLOVKY. Miluje proces vzniku knihy od prvotného nápadu, hľadania názvu, tvorby vizuálu až po aktívne promo knihy. Verí, že ľudia nakupujú očami, aj preto s radosťou privítal účasť v porote kategórie najlepšie FOTO.

 

   

 

 
Veronika andorová  

Veronika Andorová

Šéfredaktorka Odzadu.sk

Je študentka marketingovej komunikácie. Popri štúdiu pracuje ako šéfredaktorka pomerne mladého, ženského portálu Odzadu.sk. Okrem školy a "šéfovania", ktoré jej zaberá väčšinu voľného času, sa rada zdokonaľuje prostredníctvom tutoriálov v grafických programoch. Žije rovnako zdravo o 7 ráno aj o 10 večer.

 

 

 

 
Ivana petrušová  

Ivana Petrušová

Blogger Sweet Lady Lollipop

Moje meno je Ivana Petrušová. Pochádzam z malého mestečka pod Vysokými Tatrami, momentálne však študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave, kde trávim väčšinu svojho času. Od roku 2010 si vediem ako Sweet Lady Lollipop blog, kde sa snažím svojich čitateľov zásobovať inšpiráciou z oblasti módy, krásy a každodenného života.

 

 

 

 

Porota pre kategóriu

najlepší ČLÁNOK

 

Lukas_Bonk_new  

Lukáš Bonk

Marketingový riaditeľ Panta Rhei

Vyštudoval Ekonomickú teóriu a žurnalistiku na Národohospodárskej fakulte, Ekonomickej Univerzity. Pôsobil v RTVS, spolupracoval s rôznymi produkčnými agentúrami. Po piatich rokoch, jeho cesty viedli do reklamnej agentúry, kde pôsobil viac než 6 rokov. V roku 2016 sa stal  marketingový riaditeľ v Panta Rhei. 

 

     

 

 
Time keresztenyiová  

Timea Keresztényiová

Novinárka, spisovateľka, vedúca redaktorka publicistiky v EVA a Madam EVA

Bývalá rozhlasová moderátorka začala písať pre EVU v roku 2008, vtedy vychádza aj jej prvý bestseller Bez dcéry som neodišla. Čoskoro už šéfuje publicistike aj v časopise Madam Eva a postupne napísala ešte ďalšie tri knihy. Momentálne je na ceste piata a inak všetok čas a energiu sústreďuje na skvelé ženy a zaujímavé témy, o ktorých sa oplatí písať. 

 

   

 

 
Jana malaga  

Jana Malaga

Zakladateľka projektu Bloger roka

Po piatich rokoch odišla z pozície Account director v PR agentúre a rozbehla vlastnú spoločnosť Content agency - prvú agentúru na Slovensku, ktorá poskytuje služby blogerov a influencerov. Buduje ju na 4 pilieroch: súťaž Bloger roka, projekt Asociácia blogerov, konferencia Blogger academy a obsahový marketing. 

 

 

 

 
Daniela klamová  

Daniela Klamová

Obchodná riaditeľka vydavateľstva ORBIS IN

Športu sa venuje odmalička. Na športovej škole v Košiciach začínala so športovou gymnastikou. Ako obchodná riaditeľka vydavateľstva ORBIS IN, do portfólia ktorého patrí aj časopis FIT  štýl, teraz najmä “pobehuje” po Slovensku s FIT štýl Running teamom. 

 

 

 

 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE