Keď osobnosti pomáhajú trénerom

 

Odborná porota kategórie INDIVIDUÁLNY TRÉNER

     
Marian vanderka  

doc. Mgr. Marian Vanderka, PhD.

Dekan FTVŠ UK

V súčasnosti je dekanom  FTVŠ UK v Bratislave a garantom študijného programu Kondičný tréner. Okrem vedeckej a pedagogickej sa spolupodieľa na kondičnej príprave vrcholových športovcov vo viacerých športoch. Reprezentoval ČSSR a SR v atletike a v boboch. Stal a prvým a doposiaľ jediným slovenským športovcom, ktorý súťažil a bol aj klasifikovaný na letných aj zimných OH.

 

     

 

 
Iľja číž  

Mgr. Iľja Číž, PhD., XPS

Silový a kondičný tréner, pedagóg FTVŠ UK

Pôsobí ako odborný asistent na katedre gymnastiky FVTŠ UK Bratislava. Vyučuje špecializácie Kulturistika, fitness a silový trojboj, predmet Tréner vo fitness. Zároveň je kondičný a silový tréner pre vrcholový a rekreačný šport. Zakladateľ a tréner bootcamp „Cvič i IČ“. 

 

     

 

 
Maros molnar_cb  

Maroš Molnár

Profesionálny kondičný tréner

Absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu UK – Telesná výchova a biológia. V minulosti kondične pripravoval tenistov ako Danielu Hantuchovú, Dominiku Cibuľkovú, ale aj hokejisto a iných vrcholových športovcov. Založil spoločnosť MOLfit ako centrum „Funkčného a klasického silového tréningu“ .

 

     

 

 
Michal klimovsky_cb  

Michal Klimovský

Tréner a manažér Victory fitness

V roku 2003 vyštudoval FTVŠ v Bratislave. Praktické skúseností ohľadom osobného tréningu nadobúdal v USA. Vyše 7 rokov trénoval denne s klientmi v zámori, so špecializáciou na funkčný tréning. Posledných 7 rokov sa venuje vlastnému Victory fitness v Bratislave.

 

   

 

 
Jindrich tovarys_cb  

Jindro Tovaryš

CrossFit tréner

Študoval FTVŠ UK, kde jeho mentorom bol Ilja Číž, ktorý mu v roku 2011 odporučil absolvovať crossfitový kurz level 1 v Miláne. Po jeho absolvovaní sa mu začal naplno venovať a poznatky využíval aj vo svojej trénerskej praxi. Od roku 2012 pôsobím v CrossFit Bratislava, kde vedie skupinové aj osobné tréningy. Medzi jeho najväčšie osobné úspechy patrí víťazstvo na Reebok Fitness Championship v Poľsku (2012).

 

 

 

 

Odborná porota kategórie SKUPINOVÝ TRÉNER

 

   
Lea_Grancic  

Lea Grančič

Trénerka a majiteľka školy MOVE academy

Vyštudovala FTVŠ UK - MFF UK v Bratislave. Už 20 rokov aktívne predcvičuje skupinové cvičenia. Viedla viaceré fitnesscentrá a kluby v Bratislave, pôsobila ako školiteľ trénerských tried a licenciií, ako prezentér na Slovensku i v zahraničí. Aktuálne vedie školu skupinových cvičení MOVE academy, ako aj vlastné štúdio, ktorá je franchise partnerom svetových konceptov bodyART, deepWORK a PortDeBras. 

 

 

 

 
Helena_Ballova  

Helena Ballová

Trénerka a školiteľka

Začínala ako inštruktorka Aerobiku a bodyWORKU pred 20 rokmi. Jej srdcovka je PortDeBras, má dôveru od tvorcu konceptu Vladimíra Snežhika, aby šírila tento krásny koncept do sveta už ako Elite Trainer v spolupráci s MOVE academy. Okrem rozvoju tela sa na profesionálnej úrovni venujem aj rozvoju mysle a ducha pre jednotlivcov a firmy v rámci osobnostného rozvoja.

 

 

 

 
Daniela cesnekova_cb  

Daniela Čavojec Česneková 

Zumba Education Specialist - ZES

Daniela je školiteľka Zumba inštruktorov pre Českú Republiku a Slovensko a medzinárodný fitness prezentér. Vyškolila stovky inštruktorov a prezentovala Zumba fitness vo viac ako 20 krajinách sveta.  Zumba fitness sa venuje od roku 2005 kedy absolvovala svoje prvé školenie v Miami na Floride a ako jedna z prvých inštruktorov v Európe priniesla tento program na Slovensko a do Čiech.

   

 

 

Roman volak_cb

 

 

Roman Volák

Majster sveta v karate

Roman Volák sa k bojovým športom dostal na základnej škole okolo roku 1990, kedy sa prihlásil na tréning kung-fu. Súťažne v bojových športoch začínal s kontaktným kickboxom. V roku 1993 vyhral turnaj na Slovensku. V roku 2011 bol so svojimi 68 zlatými medailami z majstrovstiev sveta ašpirantom na zápis do Guinnessovej knihy rekordov. Založil Freestyle karate academy.

   

 

Adriana spronglova

 

 

Adriana Špronglová

Moderátorka a inštruktorka jogy

Pracuje ako moderátorka Telerána a inštruktorka jogy. Pred jogou predcvičovala zumbu, keďže miluje latinskoamerický temperament, ale jóga ju úplne dostala tým, že jej ponúka zdravý pohyb a okrem toho aj možnosť hlbšieho sebapoznávania a vypnutia mysle.

 

 

 

 

Odborná porota kategórie NALEPŠIE VIDEO

     
Janka schweighoferova_cb  

Janka Schweighoferová

Travelhacker blogerka

Pomáha ľuďom cestovať šikovne a lacno tým, že zdieľa tipy a triky ako na cestách ušetriť čas, nervy a peniaze. Jej návody na to, ako cestovať aj bez miliónov na účte píše na blogu Travelhacker.blog. Je autorkou knihy Cestuj bez miliónov, ktorá sa predáva v tlačenej a e-verzii. Pre rok 2017 sa stala Bloger roka v kategórií cestovanie a jej tipy si už pozrelo viac ako 700 000 ľudí na Slovensku a v zahraničí.

 

 

 

 
Simona mištíková  

Simona Mištíková

Managing director Divino

Viedla jeden z troch tímov v najväčšej PR agentúre na Slovensku, až kým si nezaložila vlastnú Divino. Klientom prináša efektívne a funkčné riešenia. V oblasti komunikácii pôsobí viac ako 15 rokov. Venuje sa strategickému poradenstvu pre korporátnych klientov a klientov z oblasti rýchloobrátkového tovaru, krízovej komunikácii a tréningom. 

 

 

 

 
Eva dvorackova_cb  

Eva Dvoráčková

Profesionálna trénerka

Od roku 2003 žije v Spojených Arabských Emirátoch, konkrétne v Dubai. Pracovala ako komerčná a fashion modelka a následne od roku 2012 ako profesionálna fitness trenérka, s certifikáciou od American Council on Exercise. Venuje sa osobnému a tiež skupinovému tréningu. Špecializuje sa na ženy a na chudnutie. Je spoluautorkou viacerých kníh o varení, organizuje semináre a na svojom instagram profile motivuje verejnosť k zdravému životnému štýlu.

 

 

 

 

Odborná porota kategórie NALEPŠIE FOTO

     
Tatiana zidekova_cb  

Tatiana Žideková

Influencerka a ambasádorka zdravého životného štýlu

Ako známa influencerka motivuje tisíce ľudí k cvičeniu a zdravému životnému štýlu. Na svojom Instagram profile prezentuje zdravý životný štýl, ako aj módu. Aktívne športuje každý deň. Venuje sa crossfitu, behu a joge.

 

 

 

 
Simona skodova_cb_2  

Simona Škodová

Lifestyle blogerka

Simona Škodová je lifestylová blogerka. Píše a fotí veci, ktoré jej robia radosť a vyvolávajú pocit šťastia. Má 21 rokov a študuje masmediálnu komunikáciu v Bratislave. Rada behá, cvičí jogo, pečie a zbiera nové skúseností a zážitky.

 

 

 

 
Janka slastanova_cb  

Janka Slačková

Modelka a redaktorka 

Tanec je jej životná láska a venuje sa mu odmalička. Mala možnosť tancovať s Robbiem Williamsom, Nicole Scherzinger či Mariah Carey. Okrem toho pracuje ako redaktorka v Teleráne. K zdravému životnému štýlu má veľmi blízko nielen kvôli tancu a modelingu, ale rada sa stravuje zdravo a cíti vo svojom tele dobre. Aktuálne pôsobí aj ako modelka v Exit Model Management.

 

   

 

 

Odborná porota kategórie NAJLEPŠÍ ČLÁNOK

     
Lukas_Bonk_new

     

 

Lukáš Bonk

Marketingový riaditeľ Panta Rhei

Vyštudoval Ekonomickú teóriu a žurnalistiku na Národohospodárskej fakulte, Ekonomickej Univerzity. Pôsobil v RTVS, spolupracoval s rôznymi produkčnými agentúrami. Po piatich rokoch, jeho cesty viedli do reklamnej agentúry, kde pôsobil viac než 6 rokov. V roku 2016 sa stal  marketingový riaditeľ v Panta Rhei. 

   

 

Juraj porubsky_cb

 

 

Juraj Porubský 

Šéfredaktor časopisu FORBES

Šéfredaktor FORBES Slovensko od založenia v roku 2010. Začal pracovať v denníku Pravda v roku 2001, neskôr ho viedol ako šéfredaktor. Má doktorát z medzinárodných vzťahov z Ekonomickej univerzity v Bratislave. Rád sleduje šport :)

   

 

Dusan plichta_cb

 

 

Dušan Plichta

Bloger a zakladateľ Powerlogy

Podnikateľ a zakladateľ značky Powerlogy je dobrodruh, ktorý sa rozhodol, že chce zdieľať svoju vášeň pre dobré jedlo a vylepšovanie životosprávy. Tvorí recepty a píše motivačné úvahy, za ktoré bol ocenený ako Blogger roka. Okrem jedla je aj aktívny a pravidelný vyznávač športu a cvičenia.

 

 

   
Timea keresztényiová_čb  

Timea Keresztényiová

Vedúca publicistiky časopisov EVA a MADAM EVA

Svoju profesnú kariéru začala Timea za mikrofónom ako rozhlasová moderátorka. V roku 2008 začala písať pre časopis EVA a zároveň jej vyšla knižná prvotina Bez dcéry som neodišla. Dnes je vedúcou publicistiky pre tituly EVA a Madam EVA.

 

 

   

AMBASÁDORI

podporujúci projekt FIT LEADER a zdravý životný štýl

     
Didiana

     

 

Didiana

Moderátorka

Je Didiana, už 20 rokov. Živí sa ako moderátorka a radosť jej robia všetky eventy, ktoré v sebe spájajú pohyb, zdravé súťaženie, oceňovanie skvelých výkonov a hudba, ktorá robí náladu. Ak je to možné, behá kade tade, ak nie, ani nie :)

   

 

Lenka soosova_cb

   

 

Lenka Šóošová

Moderátorka, vizážistka

Lenka pôsobí dlhé roky ako moderátorka relácie Teleráno Televízia Markíza. Pracuje aj ako umelecká maskérka. Športu a cvičeniu sa venuje celý život. Je tiež ambasádorkou projektu Hýb sa Slovensko.

   

 

jana_simkovicova

 

 

Jana Šimkovičová

CEO & Founder CVIČTE.SK

Založila a vedie mediálny portál o cvičení a zdravom životnom štýle CVIČTE.SK. Podnikanie vybudovala od nuly, popri 2 malých deťoch. Popri portáli CVIČTE.SK založila spolu s manželom vydavateľstvo FITnamotávka, ktoré sa venuje vydávaniu 100% zdravých kníh, akými je najnovší titul NABITÁ KUCHÁRKA, iMAMA či bestseller ZDRAVÉ RÝCHLOVKY. Je autorkou súťaže FIT LEADER.

 

 

 

Robert vittek_cb

 

 

Róbert Vittek

Profesionálny futbalista

Róbert Vittek je víťaz ankety o najlepšieho futbalistu roka z roku 2006. S 23 gólmi je taktiež najlepším strelcom slovenskej reprezentácie ako aj najlepším strelcom Slovenska na MS (4 góly).

   

 

     

 

2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná