Úvodná strana / O súťaži

FIT LEADER

najlepší tréner na Slovensku

 

FIT LEADER je súťaž zameraná na podporu zdravého životného štýlu na Slovensku a ocenenie tých najlepších trénerov a inštruktorov, ktorí prispievajú k zdraviu svojich klientov. 

 

Za týmto účelom sa spojilo viacero partnerov a osobností z oblasti športu a zdravého životného šýlu, ktorí túto myšlienku podporujú a prispievajú tak k rozvoju zdravia na Slovensku.

 

FITLEADER-Cover-photo-čierna

 

Hľadáme ťa!

 

Tento rok môže byť tvoj – tak ho odštartuj vo veľkom s ocenením, ktoré z teba urobí hviezdu vo svojom odbore.

 

Premýšľaš, či je súťaž FIT LEADER pre teba?

 

Jednoznačne, áno! Je to jediná súťaž svojho druhu a ako vraví autorka myšlienky:

 

Veríme, že profesia trénerov a inštruktorov si zaslúži uznanie, keďže svojou prácou prispievajú k zdraviu svojich klientov. Rozhodli sme sa ich preto oceniť a vytvorili súťaž FIT LEADER.”

 

Jana Šimkovičová

zakladateľka portálu o cvičení a zdravom životnom štýle CVIČTE

a vydavateľstva zdravých kníh FITnamotávka

 

Čo ti účasť v súťaži prinesie?

 

Informácie o tebe sa dostanú medzi tisíce ľudí, získaš uznanie, prestíž, nových klientov a taktiež atraktívne ceny, vrátane tej hlavnej – ocenenia FIT LEADER – najlepší tréner/ka na Slovensku. Účasť v súťaži je navyše bezplatná  tak prečo to neskúsiť?

 

Chcem sa prihlásiť

 

Máš šancu vyhrať?

 

Samozrejme! V súťaži FIT LEADER je 5 súťažných kategórií:

individuálny trénerskupinový trénernajlepšie videofoto a článok, v ktorých za teba bude verejnosť aj porota hlasovať, takže vyhrať môžeš dokonca viackrát!

 

Najlepších trénerov a inštruktorov vyberá do finále odborná i laická verejnosťvíťazov spomedzi 10 finalistov v každej kategórii volí odborná porota.

 

V hlavných súťažných kategóriách (individuálny a skupinový tréner) budú vyhlásení 3 víťazi (1. – 3. miesto), ktorých vyberie odborná porota, plus víťaz v hlasovaní verejnosti s celkovým najväčším počtov hlasov z verejného hlasovania.

 

V súťažných kategóriách najlepšie video, foto a blog vyberie odborná porota 1 víťaza v každej kategórii, plus bude ocenený víťaz v hlasovaní verejnosti s celkovým najväčším počtov hlasov z verejného hlasovania.

 

Spomedzi všetkých hlasujúcich vyžrebujeme víťazov z radov hlasujúcich, ktorí získajú atraktívne ceny.

 

Chcem vyhrať 

 

Harmonogram súťaže:

 

 • 13.2. – 30.4. Prihlasovanie súťažiacich

  Do súťaže je možné sa prihlasovať v jednotlivých súťažných kategóriách.

 

 • 15.3. – 30.4. Semifinálové hlasovanie

  Prebieha verejné hlasovanie za súťažiacich v jednotlivých súťažných kategóriách, do súťaže je možné sa pritom ďalej prihlasovať. Každý hlasujúci môže udeliť až 5 súťažných hlasov každý týždeň.

 

 • 1.5. – 15.5. Finálové hlasovanie

  Sú zverejnení 10 vybraní finalisti v každej súťažnej kategórii, 9 finalistov postupuje podľa najväčšieho počtu súťažných hlasov, 1 finalistu vyberá odborná porota ako divokú kartu. Za týchto finalistov je možné stále hlasovať. Víťazov v jednotlivých súťažných kategóriách vyberá odborná porota. V každej kategórii je naviac vyhlásený aj víťaz v hlasovaní verejnosti s celkovým najvyšším počtom hlasov. Víťazi sú vyžrebovaní aj z radov hlasujúcich.

 

 • 19.5. Vyhlásenie výsledkov

 

 • 24.5. Ceremoniál odovzdávania cien víťazom

  Víťazi budú pozvaní na galavečer, kde im budú odovzdané ceny za účasti porotcov a partnerov súťaže.

 

 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE