Ludasová Monika

Monika Ludasová

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 499


PROFIL

Moje meno je Monika Ludasová, bývalá baba s nadváhou, neskôr víťazka česko-slovenskej súťaže do Formy. Dnes silová a kondičná trénerka v najlepšom fighterskom gyme na Slovensku.

Okrem toho som dnes už lektorka v trénerskej škole, lektorka spoločnosti MultiSport, lektorka rehabilitačnej kliniky Ambio. Prednášala som už o výžive, hormónoch, pitnom režime, regenerácii, otužovaní v spoločnostiach ako IKEA, DHL, GENERALI, AVON, KIA, AON a vyše desiatke ďalších.

Som spoluautorka receptových kníh Z fitka do kuchyne a Nabitá kuchárka.

Robím vlastné vzdelávacie a motivačné semináre a mám svoj ONLINE VIDEOKURZ NOVÉ TELO. VIDEOKURZ sa obsahuje videá na témy: Motivácia, Ako začať a akčné kroky, Výživa a pitný režim, Suplementy, Teória pohybu a fungovania tela, Inštruktážne video so základnými cvikmi pre pekné a silné telo, Rady mojich zverenkýň + bonus E-book (rozhovor s mojimi zverenkyňami a ich tipy) + pracovný zošit. VIDEOKURZ má nadstavbu online program premeny, ktorý trvá 3 mesiace.

Milujem otužovanie, ktorého benefity sa snažím šíriť tiež. Mimo toho, že sa snažím pomáhať ženám a mužom stať sa zdravšími, aktívnejšími a spokojnejšími so svojim telom, neustále sa aj ja sama snažím vzdelávať a posúvať sa vpred.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:So svojimi zverencami trénujem individuálne, aj skupinové tréningy.

Pracujem najradšej s váhou vlastného tela, kettlebellmi, expandermi, jednorúčkami, na kruhoch, aj klasické posilňovacie cviky, všetko zásadne bez strojov. Keď tak airdyne bike, veslovací trenažér, bežiace pásy na vlastný pohon. Neuznávam izolované cviky na strojoch, som fanúšikom komplexných cvikov, ktoré pôsobia na telo všestranne a zlepšujú viac aspektov nášho tela - silu, stabilitu, mobilitu, flexibilitu, výbušnosť, koordináciu...
Rada trénujem svojich zverencov indoorovo, aj outdoorovo a snažím sa vynájsť sa, či chcú tréning v gyme, alebo v parku.

Rada zapájam do tréningu aj detičky mamičiek, ktoré si musia dieťa nosiť so sebou na tréning. (napríklad ich ťahajú vysedávajúce na saniach :)).

Som jednou z prvých certifikovaných slovenských trénerov DYNAMAX.
Kde trénujem:OFA gym - Octagon Fighting Academy

Bratislava
Ivanská cesta 10
Moje vzdelanie a kurzy:Trénerský kurz kulturistiky a fitness InForm. Sportovní a fitness výživa u Fitness Institut v Brne Niekoľkodňové školenie Zdravé, funkčné a výkonné telo by Fitnessa č.1 a 2 Streight arm strength workshop (stojky, l-sit, back lever, front lever,) s Alexom Salkinom Workshop s Luis Ernesto Sarabia s movemente Stojkový workshop v akadémii Tu a Teraz v Žilie Certifikát DYNAMAX trénera (USA). Jeden z prvých DYNAMAX trénerov na Slovensku. Kettlebell školenia špecializované na TGU, Kettlebell swingy, pressy, snatche, clean, kettlebell press.
Moja prax:Popri individuálnych tréningoch som otvorila už 8 3-mesačných programov premien. V ktorých som spolupracovala s vyše 65 dievčatami na skupinových tréningoch, všetko po počiatočnom vzdelávaní o výžive, zdravom životnom štýle, hormónoch, pitnom režime, regenerácii a ostatných prednáškach odo mňa, ktoré potrebujú k premene ovládať. V programe mali pravidelný screening progressu, kontrolu stravovania, prípadné úpravy, konzultácie, tréninové plány na voľné dni a všetko, čo potrebovali na dosiahnutie pekného a udržateľného výsledku.

Ženy odo mňa dostávajú aj mesačné výzvy, ktoré ich skupinovo dovedú k ich vysnívanému telu. Napríklad challenge, že musia za mesiac nabicyklovať/korčuľovať/naplávať/nabehať spolu 1000km. Ak to dajú, majú za odmenu u mňa napríklad wellness, ktorý im hradím ja. Ženy si merajú svoje km cez aplikácie, tie sa nakoniec zrátajú a podľa toho sa výzva vyhodnotí. Slúži to nielen ako motivácia na pohyb, ale zlepšuje to aj tímového ducha, pocit zodpovednosti za skupinový výsledok a súťaživosť. Je to skvelý prostriedok, ako ľudí motivovať k pohybu. Mnohé ženy tak stiahli bicykle z povál, zavesili na ne svoje deti a našľapali s nimi desiatky km, aby tak podporili spoločný cieľ tímu.

Takéto programy robím aj online. Najnovšie pámaham so svojim ONLINE VIDEOKURZOM NOVÉ TELO už vyše 76 dievčatám a ženám, zo Slovenska i Česka. Na kurz dostávam veľmi dobré feedbacky a som naň pyšná.

Osobne vnímam moju najväčšiu trénerskú výhodu v tom, že som si sama prešla premenou, ktorá bola náročná a preto sama najlešie viem odovzdávať svoje skúsenosti, triky a vedomosti ženám, aj mužom, ktorí to teraz prežívajú so mnou. Nie je jednoduché rozumieť zverencovi a chce to naozaj individuálny prístup, ale tým, že viem, aké pocity, ťažkosti zažívajú, pretože som si tým prešla sama, sa viem vcítiť do ich kože a pomôcť im tak najlepšie ako viem. Je dôležité ku klientovi pristupovať individuálne a poctivo, pretože každý človek je iná povaha. Na niekoho musím kričať, iného naštartuje (zaslúžená) pochvala, ďalšieho nesmiem pochváliť, inak poľaví. Aj v tomto ma napĺňa moja práca, pretože som sa naučila komunikovať s rôznymi typmi ľudí a to je pre mňa nenahraditeľná škola. Ktorá ma vždy formuje v lepšieho a silnejšieho trénera, aj človeka. Čo je úžasné.

Môj tréning zverenca vždy obsahuje kondičnú rozcvičku, kĺbovú rozcvičku, ktorá má koncept zvieracej rozcvičky, kondično-silový tréning podľa uváženia (ciele zverenca), strečing. Som fanúšikom masážnych pomôcok, blackrollov, antibluelight pomôcok, barefootu (aj kvalitnej vzpieračskej obuvi) a každého hacku, ktorý klientovi môže pomôcť k zdravšiemu a výkonnejšiemu telu.

Keďže je podľa môjho pohľadu alfa a omega tréningu silný úchop, mobilita v bedrových kĺboch, mobilita achyloviek, silný vrchný pletenec tela a silný core, moje rozcvičky a tréningy sú tomu patrične prispôsobené.

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.samanadsebou.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/samanadsebou/?ref=bookmarks
Instagram profil:https://www.instagram.com/samanadsebou/
Mobil:0902 117 904
Ulica:Záhradnícka 30
Mesto:Tvrdošovce
PSČ:94110

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná