Ludasová Monika

Monika Ludasová

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 1 770


Moje meno je Monika Ludasová, bývalá baba s nadváhou, neskôr víťatka česko-slovenskej súťaže do Formy. Dnes silová a kondičná trénerka v najlepšom fighterskom gyme na Slovensku. Okrem toho som dnes už lektorka v trénerskej škole, lektorka spoločnosti MultiSport, spoluautorka recpetových kníh Z fitka do kuchyne, online trénerka pre Fitshaker.sk, robím vlastné vzdelávacie a motivačné semináre a neustále sa ja sama snažím vzdelávať.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:So svojimi zverencami trénujem individuálne, aj skupinové tréningy. Sú zamerané na zlepšovanie sily, kondície, ale aj mobility. Pracujem najradšej s váhou vlastného tela, kettlebellmi, expandermi, jednorúčkami, na kruhoch, aj klasické posilňovacie cviky, všetko zásadne bez strojov. Keď tak airdyne bike, veslovací trenažér, bežiace pásy na vlastný pohon. Som jednou z prvých certifikovaných slovenských trénerov DYNAMAX.
Kde trénujem:OFA gym - Octagon Fighting Academy

Bratislava
Ivanská cesta 10
Moje vzdelanie a kurzy:Trénerský kurz kulturistiky a fitness InForm. Sportovní a fitness výživa u Fitness Institut v Brne Niekoľkodňové školenie Zdravé, funkčné a výkonné telo by Fitnessa č.1 a 2 Streight arm strength workshop (stojky, l-sit, back lever, front lever,) s Alexom Salkinom Workshop s Luis Ernesto Sarabia s movemente Stojkový workshop v akadémii Tu a Teraz v Žilie Certifikát DYNAMAX trénera (USA). Jeden z prvých DYNAMAX trénerov na Slovensku. Kettlebell školenia špecializované na TGU, Kettlebell swingy, pressy, snatche, clean, kettlebell press.
Moja prax:Popri individuálnych tréningoch som otvorila už 5 3-mesačných programov premien. V ktorých som spolupracovala s vyše 40 dievčatami na skupinových tréningoch, všetko po počiatočnom vzdelávaní o výžive, zdravom životnom štýle. V programe mali pravidelný screening progressu, kontrolu stravovania, prípadné úpravy, konzultácie, tréninové plány na voľné dni a všetko čo potrebovali na dosiahnutie pekného a udržateľného výsledku. Takéto programy robím aj online a to už sa niekoľko úspešne ukončilo.

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.samanadsebou.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/samanadsebou/?ref=bookmarks
Instagram profil:https://www.instagram.com/samanadsebou/
Mobil:0902 117 904

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE