Ludasová Monika

Monika Ludasová

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 310


PROFIL

Moje meno je Monika Ludasová, bývalá baba s nadváhou, neskôr víťatka česko-slovenskej súťaže do Formy. Dnes silová a kondičná trénerka v najlepšom fighterskom gyme na Slovensku. Okrem toho som dnes už lektorka v trénerskej škole, lektorka spoločnosti MultiSport, lektorka rehabilitačnej kliniky Ambio. Prednášala som už o výžive, hormónoch, pitnom režime, regenerácii, otužovaní v spoločnostiach ako IKEA, DHL, GENERALI, AVON, KIA, AON a mnoho ďalších. Som spoluautorka receptových kníh Z fitka do kuchyne a Nabitá kuchárka, online trénerka, robím vlastné vzdelávacie a motivačné semináre a mám svoj ONLINE VIDEOKURZ NOVÉ TELO. Milujem otužovanie, ktorého benefity sa snažím šíriť tiež. Mimo toho, že sa snažím pomáhať ženám a mužom stať sa zdravšími, aktívnejšími a spokojnejšími so svojim telom, neustále sa aj ja sama snažím vzdelávať a posúvať sa vpred.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:So svojimi zverencami trénujem individuálne, aj skupinové tréningy. Sú zamerané na zlepšovanie sily, kondície, ale aj mobility. Pracujem najradšej s váhou vlastného tela, kettlebellmi, expandermi, jednorúčkami, na kruhoch, aj klasické posilňovacie cviky, všetko zásadne bez strojov. Keď tak airdyne bike, veslovací trenažér, bežiace pásy na vlastný pohon. Som jednou z prvých certifikovaných slovenských trénerov DYNAMAX.
Kde trénujem:OFA gym - Octagon Fighting Academy

Bratislava
Ivanská cesta 10
Moje vzdelanie a kurzy:Trénerský kurz kulturistiky a fitness InForm. Sportovní a fitness výživa u Fitness Institut v Brne Niekoľkodňové školenie Zdravé, funkčné a výkonné telo by Fitnessa č.1 a 2 Streight arm strength workshop (stojky, l-sit, back lever, front lever,) s Alexom Salkinom Workshop s Luis Ernesto Sarabia s movemente Stojkový workshop v akadémii Tu a Teraz v Žilie Certifikát DYNAMAX trénera (USA). Jeden z prvých DYNAMAX trénerov na Slovensku. Kettlebell školenia špecializované na TGU, Kettlebell swingy, pressy, snatche, clean, kettlebell press.
Moja prax:Popri individuálnych tréningoch som otvorila už 8 3-mesačných programov premien. V ktorých som spolupracovala s vyše 65 dievčatami na skupinových tréningoch, všetko po počiatočnom vzdelávaní o výžive, zdravom životnom štýle, hormónoch, pitnom režime a ostatných prednáškach odo mňa, ktoré potrebujú k premene ovládať. V programe mali pravidelný screening progressu, kontrolu stravovania, prípadné úpravy, konzultácie, tréninové plány na voľné dni a všetko čo potrebovali na dosiahnutie pekného a udržateľného výsledku. Takéto programy robím aj online a to už sa niekoľko úspešne ukončilo. Najnovšie pámaham so svojim ONLINE VIDEOKURZOM NOVÉ TELO už vyše 76 dievčatám a ženám, zo Slovenska i Česka.

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.samanadsebou.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/samanadsebou/?ref=bookmarks
Instagram profil:https://www.instagram.com/samanadsebou/
Mobil:0902 117 904
Ulica:Záhradnícka 30
Mesto:Tvrdošovce
PSČ:94110

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Zatlkajová Nikola
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná