Špirko Matúš

Matúš Špirko

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 195


PROFIL

Svoj život som zasvätil pomoci ľuďom, ktorí trpia nadváhou, obezitou alebo potrebujú jednoducho byť zdravší, výkonnejší, vyzerať a cítiť sa lepšie, zvýšiť sebavedomie a zmeniť svoj život. Verím, že je to moje životné poslanie pre ktoré som sa narodil.

Trénerstvu sa venujem už viac ako 10 rokov a špecializujem sa na premeny ľudí. Vytvoril som aj niekoľko projektov, ktoré motivujú ľudí k tomu, aby žili zdravšie a hlavne aby žili inak ako doposiaľ. Medzi ne patria napríklad moje dve knihy 1. Toto nie je diéta, to je život. 2. Zmeň svoje telo, zmeníš svoj život. Ďalej dokumentárny film, ktorý zachytáva cestu mojej vlastnej premeny. Dobrovoľne som pribral 25kg, aby som pochopil ľudí s nadváhou a vedel sa ešte viac vcítiť do tejto problematiky. Tento film bude v kinách pravdepodobne v jeseni 2018.
Vytvoril som aj online kurz chudnutia s názvom 22 krokov k porazeniu nadváhy kde chudnem spolu s ľuďmi, ktorí sa do tohto kurzu pustia. Prednášam aj na rôznych eventoch spojených so vzdelávaním napríklad detí ohľadom zdravého životného štýlu. Napríklad svetový deň výživy, alebo letný hokejbalový kemp.

Založil som spoločnosť s názvom COACH OF PEOPLE, ktorá pomáha ľuďom hlavne pri chudnutí, naberaní svalov, zmene myslenia. Spoluprácu s klientom vnímame komplexne a riešime stravu, tréning a psychológiu zmeny. Zaoberáme sa aj vytváraním nástrojov pre trénerov, ktoré im pomáhajú v kvalitnejšej práci s klientmi. Chcem aktívne prispievať k zvýšeniu kvality trénerstva na Slovensku, vytvorením týchto nástrojov, zmenou prístupu ku klientovi pri práci trénera, pozdvihnutím trénerstva na vyššiu úroveň a spropagovaním trénerstva ako takého.

Môj Youtube channel: https://www.youtube.com/c/TransformationTV

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Fitness, Cvičenia s vlastnou váhou, Kruhové tréningy, Street workout, Strečingové cvičenia, Základy gymnastiky
Kde trénujem:Mk Fitness Hlavné námestie 18 Kežmarok
Moje vzdelanie a kurzy:Technická univerzita v Košiciach, strojnícka fakulta Tréner 1. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji Precision Nutrition Level 1 Certification - certifikácia zameraná na psychologický koučing a výživu. (práve prebieha)
Moja prax:Športu sa venujem 19 rokov, z toho posilňovaniu 11 rokov, futbalu 13 rokov, gymnastike 5 rokov, parkour 3 roky.

Trénerstvu sa venujem viac ako 10 rokov.

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.coachofpeople.com
Facebook profil:https://www.facebook.com/matusspirkocoachofpeople/?fref=ts
Instagram profil:https://www.instagram.com/matus.spirko_coachofpeople/
Mobil:0902469374
Ulica:Kruhová 65
Mesto:Ľubica
PSČ:05971

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná