Toth Rikki

Rikki Toth

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 375


PROFIL

Rikki Tóth sa narodil v Košiciach a vyrastal v dedinke Drienovec. Študoval na osemročnom športovom gymnáziu v Košiciach a pred 20 rokmi odišiel z Košíc do Grécka, potom do Španielska a nakoniec do Anglicka, do mestečka Bath. Tam si spravil trénersky kurz a začal pracovať ako osobný tréner.

Práve v UK stretol svojho prvého hviezdneho klienta. Bol ním Aaron Taylor-Johnson, s ktorým začal pracovať na filme Kick-Ass 2. Keď Aaron dostal ponuku točiť film Godzilla, tak zavolal Rikkiho do Kanady. Rikki zobral manželku Moniku a odišli do Kanady s Aaronom. Dokonca spolu žili aj v jednej domácnosti, lebo Rikkiho manželka sa starala o deti známeho herca. A Aaronova manželka Sam Taylor-Johnson medzitým dostala ponuku režírovať film 50 Shades of Grey.

A tak Slovák Rikki dostal príležitosť trénovať Christiana Greya a Anastasiu, teda Dakotu Johnson a Jamieho Dornana. Posledných 6 rokov žije Rikki v Hollywoode, kde momentálne pracuje s hercami Jude Law a Djimon Hounsou (film Captain Marvel).

(zdroj: https://www.expres.sk/138990/slovak-rikki-toth-pracuje-v-hollywoode-ako-osobny-trener-pracoval-s-hercami-z-filmu-50-odtienov-sivej-ci-godzilla/)

Ako trénujem

Kde ma nájdete

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná