Pošvanc Tomáš

Tomáš Pošvanc

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 49


PROFIL

Už viac než 10 rokov sa zaoberám zdravým životným štýlom, rozvojom a stratégiami dosahovania výnimočných fyzických výsledkov.

Na Slovensku spolu so našim týmom zakladáme skupinu trénerov pod značkou Pošvanc Fitness.

Ľuďom pomáham búrať zastarané zvyky a mýty, odhaľujem ich ukrytý potenciál a dokazuje im, že trvalé výsledky a zdravšie telo prichádzajú po zmene postoja a celkovej životosprávy. Mojou životnou vášňou je pomáhať ľuďom objavovať a rozvíjať ich zdravšiu verziu na ceste k vytúženej zdravej, štíhlej a pevnej postave. To všetko bez drastických diét.

V našom živote spolu veľmi súvisí zdravie, psychická pohoda a s tým spojený osobný či pracovný život.

Fitness a zdravý životný štýl je omnoho viac ako si mnohý myslia, je to veľmi všeobecný systém ktorý v prvom rade hovorí o životnom štýle ktorého cieľom je telesná zdatnosť, zlepšovanie konceptu postavy a zdravie. Preto sa držíme nášho hesla SILA, ZDRAVIE, VITALITA.

Verím, že prevzatie kontroly nad osobným zdravím a výkonom je univerzálnou výzvou pre každého z nás.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Pomôžem Ti dosiahnuť tvoj cieľ s maximálnym dôrazom na tvoj zdravotný stav.
Chudnutím a redukciou tuku, formovaním postavy, zlepšovaním pohybových stereotypov, vyrovnávaním svalových disbalancii, naberaním svalovej hmoty, vybudovaním sily, zlepšením tvojej kondície.
Kde trénujem:Tik-Tak rodinné centrum
Hviezdoslavov 948, 930 41

A ďalšie miesta
http://posvancfitness.com/kontakt/
Moje vzdelanie a kurzy:-Silový a kondičný tréner (PošvancFitness) -Medzinárodný certifikát – I. stupeň os. trénera vo fitness a kulturistike (Informs) -Medzinárodný certifikát – I. stupeň inštruktora BOSU (Informs) -Medzinárodný certifikát – Poradca pre výživu (Nutris, Informs) -Zdravá výživa dieťaťa – certifikát (Fitnessinstitut) -Výživa vo vytrvalostnom športe (Fitnessinstitut) -Doplnky stravy vo fitness (Fitnessinstitut) -Bedrový kĺb (Slovak strength institut) -Vo víne je pravda (Slovak strength institut) -Funkčný tréning – certifikát (Fitnessinstitut) -Spánok (Slovak strength institut) -Silový tréning (Slovak strength institut) -Inštruktor TRX – certifikát (Fitnessinstitut) -Stres náš každodenný (Slovak strength institut) -100 mŕtvych, ani jeden zranený (Slovak strength institut) -Diagnostika pohyb. ap vo fitness centre I. – certifikát (ZdravoaFit) -Diagnostika pohyb. ap. vo fitness centre II. – certifikát (ZdravoaFit) -Moderní fyziotrénink bederní a krční páteře – certifikát (ZdravoaFit) -Nové trendy v optimalizácii športovej výkonnosti – konferencia (Zdravo a Fit) -Fyzio&Šport – konferencia (Zdravo a Fit) -Manažment obézneho klienta (Planeat) -Bolesť chrbtice BA- spojenie fyzioterapie, jógy a silového tréningu (Zdravo a Fit) -LIFE WITHOUT LIMITS (Slovak strength institut)
Moja prax:Venujem sa cvičeniu a zdravej životospráve už viac ako 10 rokov. Za toto obdobie som spoznal veľmi dobre moje telo a pomohol už viac ako 300 ľuďom zmeniť postoj ku sebe samým tak, aby ich tento životný štýl bavil a napĺňal.

Kde ma nájdete

www stránky:http://posvancfitness.com/trener-tomas-posvanc/
Facebook profil:https://www.facebook.com/PosvancFitness/
Instagram profil:https://www.instagram.com/posvanc_fitness/
Mobil:+421904030659
Ulica:Hlavná 354
Mesto:Hviezdoslavov
PSČ:93041

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná