Kubová Monika

Monika Kubová

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 327


PROFIL

Ahojky :)
Volám sa Monika Kubová a mám 24rokov. Pochádzam z malej dedinky pri NMnv s názvom Haluzice :) takže nebojte sa - je so mnou sranda :) Odmalinka som bola veľmi aktívne dieťa no k pohybu ma to nikdy extra nelákalo , pokiaľ som nemusela :)
Samozrejmosťou boli pre mňa loptové hry so sestrami, nejaké bicykle, švihadlá , schovky ale nič extra :) Do 15tich rokov som bola veľmi štíhla tak som ani nepocitovala , že sa poterbujem extra hýbať.

Všetko sa pomenilo až na strednej škole, kedy som sa začala formovať a získavať ženské kontúry :) Na moj pocit mi prišlo že mam tých "obliniek " až priveľa, tak som začala premýšlať o zmene životného štýlu.

Do sveta fitnessu, kulturistiky a zdrav.životného štýlu ma priviedla moja "prvá láska" :) , pretože pravidelne odoberal časopisy Musscle & Fitness :) a nerozumela som prečo?? Povedal mi, že je to pre neho motiváciiou a inšpiráciou pretože aj on raz bude taký ako tí chlapi na obrázkoch. Zo začiatku som bola veľmi skeptická, ked som pozerala na tie ženy a taktiež sa bála že ked začnem viac cvičiť že budem ako chlap.
To je aj problém väčšiny žien, akonáhle spomeniete vetu cvičenie s váhami, zhrozia sa , že budu vyzerať ako mužatky , čiže s tym ani nezačnu.

Avšak časom ma tie obrázky pohltili a pochopila som že nie je nič lepšie ako silové cvičenie a dokonca som si činky oblubila :) Časom som sa začala venovať hlbšie aj strave , hlbkovej aj vnútornej výžive a kompletne zmenila svoj životný štýl.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:kruhový tréning - silové cvičenie +kardio
Fitcurves - je 30minútový tréning určený špeciálne iba pre ženy , ktorý ponúka aj program regulácie hmotnosti. :)
Tréning je zábavný, rýchlý a bezpečný nakolko je pod dohadom profesionálnej trénerky.
Kde trénujem:Fitucrves Ružinov
Jašíková 20
Moje vzdelanie a kurzy:Kurz : Kondičný tréner 1.stupňa Semináre : 1. osvedčenie : Vplyv potravinárského priemyslu na naše zdravie, Ako predchádzať civilizačným chorobám, Stravovanie pri civilizačných chorobách 2.osvedčenie : Ako vplýva strava na zdravie a kondíciu človeka , Čo spôsobuje nevyvážená strava , Aké su základné kroky k dosiahnutiu optimálnej váhy,zdravia a kondície
Moja prax:4 roky s prestávkami

Kde ma nájdete

Facebook profil:https://www.facebook.com/monika.kubova.16
Instagram profil:https://www.instagram.com/monicka.kubova/?hl=sk
Mesto:Bratislava

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná