Úvodná strana / Chcem hlasovať

Hlasovanie v súťaži FIT LEADER 2018 bolo ukončené.

Pozrite si víťazov v jednotlivých kategóriách:

www.fitleader.sk/vyhry

 

Hlasujte a vyhrajte skvelé ceny!

Okrem toho, že hlasovaním podporíte svojho favorita, môžete vyhrať aj množstvo hodnotných cien od partnerov súťaže FIT LEADER, ako napríklad novučičký bicykel od KELLYS či najnovšie tenisky adidas.

 

Ako je možné hlasovať?

Hlasovať môžu všetci kamaráti, klienti či fanúšikovia súťažiacich pomocou tlačítka “HLASOVAŤ” ktorý sa nachádza v súťažnom profile v každej zo súťažných kategórií, v ktorých má súťažiaci obsah, tj.:
 
Pre hlasovanie je potrebné mať profil na Facebooku a povoliť Facebook aplikáciu pre hlasovanie spolu s emailom cez ktorú prebieha overovanie hlasujúceho. Toto riešenie sme zvolili kvôli maximálnej ochrane proti podvodným hlasom (keďže chceme udržať pravidlá fair-play aj v 2. ročníku súťaže), pričom sme si vedomí že jeho nevýhodou je to, že môžu hlasovať iba tí čo majú profil na Facebooku. Riešením je preto založiť si na Facebooku profil ak ho ešte nemáte, aj keď len pre účely hlasovania.
 
Každý týždeň, vždy od pondelka môže udeliť hlasujúci až 5 súťažných hlasov, o čom bude informovaný po prvom zahlasovaní každý pondelok e-mailovou notifikáciou. 
 
Hlasovať za všetkých súťažiacich bolo možné do 27.5., následne boli vybraní v každej kategórii finalisti za ktorých je možné hlasovať od 28.5. do 3.6.
 
1 hlasujúci môže udeliť 1 hlas v každej kategórii - ak má teda súťažiaci napr. súťažné video môže mu zaň udeliť 1 hlasujúci 1 hlas (nie viac) každý týden, ďalšie 4 hlasy mu však môže dať v ďalších súťažných kategóriách.
 
Ak by ste mali s hlasovaním akékoľvek problémy, môžete nám napísať na e-mail info@fitleader.sk, zareagovať zvykneme už do 24 hodín.
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná