Berecová Veronika

Veronika Berecová

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 115


PROFIL

Mojim primárnym zameraním ako osobnej trénerky je predovšetkým orientácia na fitness ako zdravý životný štýl vytvorený prepojením správnej životosprávy a tréningu. Snažím sa zohľadňovaťindividuálne potreby svojich klientov tak, aby dosahovali neustále pokroky a zmeny nielen, čo sa týka postavy, ale aj osobného rastu. Pochopiť, že telo je iba ,,bonus" a nájsť pre každého tú správnu cestu.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:-fitness
-zdravotné cvičenia
-kompenzačné cvičenia k rôznym športom
Kde trénujem:- Mirage fitness club Pezinok
Moje vzdelanie a kurzy:Certifikovaný inštruktor Bosu fitness ® (kardiovaskulárne cvičenia na Bosu, zapojenie core na Bosu, cvičenia s činkami na Bosu...), Tréningy TRX, certifikovaný inštruktor TRX®, Tréner vo fitness a kulturistike I.kvalifikačného stupňa, Diplom fyziológia, kondícia a chudnutie (zdravotná starostlivosť počas cvičenia, zotavovanie po cvičení, význam tepovej frekvencie pri cvičení...), Certifikát SM systém I.+II. ( uvoľňovanie blokád chrbtice v krčnej a krížovej oblasti, odstraňovanie zlého držania tela, skoliózy a nerovnováhy vo svaloch, špirálová stabilizácia tela pri pohybe, odstraňovanie hernie diskov –tzv.vyskočených platničiek...), Diplom RESETY ( obnova základných pohybových vzorcov a funkcií, zlepšenie komunikácie celého nervového systému...), Diplom Foam rolling ( myofascinálna automasáž pomocou penového valca, regenerácia svalov a ich návrat do zdravého stavu pomocou spúšťacích bodov, tzv. tigger points, zlepšenie elasticity, odstránenie bolestí svalov, uvolňovanie svalového napätia…) Diplom Držanie tela- lordotické krivky chrbtice ( odstraňovanie problémov so zlým držaním tela v dôsledku prhĺbenia malej alebo žiadnej lordózy, mobilizácia, aktivácia a posilnenie svalstva v lordotickom zakrivení chrbtice so zameraním na krčnú a bedrovú časť)
Moja prax:ako trénerka pracujem približne 3,5 roka. Pri práci sa venujem rôznym typom cvičení s ohľadom na potreby svojich klientov. Či už ide o prípravu na fitness súťaže, prípadne funkčné, či silové tréningy zahŕňajúce rôzne typy cvikov . V niektorých prípadoch riešim s klientmi aj odstraňovanie svalových disbalanscií, či bolesti chrbtice.

Kde ma nájdete

Facebook profil:https://www.facebook.com/NikaFitnessLife/
Instagram profil:https://www.instagram.com/nikaberecova/
Mobil:0944316208
Ulica:Lipová 18C
Mesto:Viničné
PSČ:90023

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná