Šnajdr Miloš

Miloš Šnajdr

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 154


Volám sa Miloš Šnajdr, venujem sa silovému trojboju a trénerstvu.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Nakoľko výraznú časť mojej klientely tvoria súťažiaci v oblasti fitness, kulturistiky a silového trojboja, venujem sa predovšetkým ich príprave na sútažné podujatia, čo zahŕňa komplex starostlivosti o každého jedinca individuálne podľa jeho požiadavok a potrieb. Ide predovšetkým o zostavenie individuálnych tréningových a stravovacích plánov.
O zvyšnú časť klientely sa starám rovnako komplexne.
Kde trénujem:BodyWorld - fitness & wellness, Nitra
Moje vzdelanie a kurzy:Trénerský kurz pre fitness, kulturistiku a silový trojboj som si urobil v roku 1998. Absolvoval som kurz chiropraktiky, reflexnej masáže chodidiel. Som držiteľom rozhodcovskej licencie pre fitness a kulturistiku.
Moja prax:Od mala sa neustále pohybujem v oblasti športu, nakoľko som sa na športovom gymnáziu venoval plávaniu, neskôr som prešiel k silovému trojboju, ktorému sa venujem dodnes a som držiteľom slovenských rekordov.
Od roku 1991 sa neustále pohybujem v oblasti fitness. Postupom času som zbieral informácie od rodinných príslušníkov, predovšetkým od otca, ktorý bol majstrom ČSSR v kulturistike, vzpieraní a silovom trojboji. Vďaka nemu som sa zoznámil s mnohými osobnosťami, od ktorých som čerpal informácie.
Naplno sa trénerstvu venujem 10 rokov.

Kde ma nájdete

Facebook profil:https://www.facebook.com/Milo%C5%A1-%C5%A0najdr-Powerlifter-605130046259172/
Instagram profil:https://www.facebook.com/coachmilos/
Mobil:0904276682
Ulica:Panska dolina 82
Mesto:Nitra
PSČ:94901

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE