Hafera Tomáš

Tomáš Hafera

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 2 169


V tejto súťaži sa nechcem prezentovať svojim telom a svojim cvičením, ale predovšetkým výsledkami svojej práce a teda hlavne premenou mojich klientov, keďže osobny tréner by mal podľa môjho názoru svojou postavou reprezentovať a motivovať úplne automaticky.
Som autorom mnohých extrémnych premien. Ako trener som sa 5x zúčastnil celoslovenskej súťaže v chudnuti pričom moji klienti 4x obsadili 1.miesto a raz 2.miesto .
Mám viac ako 1500 spokojných klientov, kde sa medzi nich radia aj športovci napr. v oblasti bikiny fitness, fitness a kulturistiky (majsterka SR vo fitnes, akrobatické tancovanie , svetovo úspešná modelka Lenka Tekeljaková, atď...)
Medzi mojich klientov patria aj zdravotne ťažko postihnuté osoby.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Venujem sa prevažne fitness cvičeniu so zameraním na chudnutie a extrémnu zmenu vizáže klientov. Samozrejmosťou je poradenstvo v oblasti zdravej výživy a v úprave stravovacích návykov a v tvorbe tréningových plánov.
Kde trénujem:ZOC MAX Žilina Solinky,
Moje vzdelanie a kurzy:Som držiteľom certifikátu Tréner 1. a 2. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji SAKSFT Fitnes tréner VITALIS
Moja prax:Cvicim 14 rokov,10 rokov nepretržitého hlavného pracovného pomeru ako osobný fitness tréner.

Kde ma nájdete

Facebook profil:https://www.facebook.com/trener.TomasHafera/
Mobil:0915139363
Ulica:Platanová 24
Mesto:ŽIlina
PSČ:01001

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE