Glosíková Natália

Natália Glosíková

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 78


Tancu sa venujem od svojich 3 rokov, súťažnému spoločenskému tancu od 6 rokov.
Od svojich 12 rokov, kedy som odišla žiť a trénovať do Talianska, som sa súťažne venovala už len latinsko - americkým tancom, ktoré sú môjmu srdcu a temperamentnej povahe bližšie. V rámci tanečných lekcii však stále vyučujem aj štandardné tance, ktoré ma môžete spolu so show dance vidieť tancovať aj na rôznych tanečných vystúpeniach.

Som viacnásobnou majsterkou Slovenska v latinskoamerických tancoch a finalistkou majstrovstiev sveta latinskoamerických tancoch v juniorskej kategórii v najvyššej výkonnostnej triede. Slovensko som reprezentovala aj na mnohých medzinárodných súťažiach v najvyššej výkonnostnej kategórii dospelých, kde som získala mnoho tanečných úspechov a ocenení. Tanečne som pôsobila v Taliansku, Slovinsku, v Prahe, Londýne, Dánsku a súťažne precestovala veľmi veľa krajín sveta.

Medzi moje tanečno - divadelné skúsenosti patrí účinkovanie ako sólistka v úspešnej tanečnej show Just Dance na Novej scéne, ktorá bola prvou tanečnou show na Slovensku realizovanou v divadle.

Mám dlhoročné trénerské skúsenosti a ako trénerka som pôsobila vo viacerých školách doma aj v zahraničí. Ako 22-ročná som bola pre moje tanečné úspechy ocenená ako Medzinárodná legenda slovenského tanečného športu.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Spoločenské tance, Latinsko - americké tance, Štandardné tance, Latino Pop Dance, Svadobné tance
Kde trénujem:Riverpark Dance School
Moja prax:od roku 2010 pôsobím ako lektorka na Slovensku

Kde ma nájdete

Facebook profil:https://www.facebook.com/natalia.glosikova.1?fref=ts
Instagram profil:https://www.instagram.com/nataliaglosikova/?hl=sk

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE