Martin Poledna: Využi šancu a prihlás sa do súťaže FIT LEADER!

Martin Poledna: Využi šancu a prihlás sa do súťaže FIT LEADER!

Je členom poroty jedinečnej súťaže FIT LEADER, v ktorej sa súťaží o najlepšieho slovenského trénera. 

Kto je Martin Poledna?

Bývalý vrcholový športovec v disciplínach plávanie, moderný päťboj a triatlon. Je niekoľkonásobný majster ČSFR v plávaní, olympijskom triatlone a viacnásobný majster SR vo všetkých spomenutých športoch. Po zranení sa aktívne venuje fitnes, hobby behom, hobby MTB a hobby triatlonu. Športovec telom i dušou a vyznávač zdravého životného štýlu. Aj preto sa tejto téme venuje aj profesionálne.

 

Šport a zdravý životný štýl napĺňa aj jeho pracovný život

Martin Poledna je jedným z konateľov spoločnosti MaxSport, ktorá je producentom doplnkov výživy pre širokú verejnosť. Táto úspešná firma prináša na trh nutrične hodnotné, chutné a cenovo dostupné funkčné potraviny, vhodné pre vrcholových i rekreačných športovcov. V posledných rokoch úspešne expanduje na zahraničné trhy a zbiera ceny na medzinárodných potravinárskych výstavách.

 

V čom vidí TVOJU šancu pri účasti na súťaži FIT LEADER?

Martin sa denne pohybuje medzi športovcami, aj medzi tými rekreačnými. Preto intenzívne  vníma, ako stále viac ľudí dnes hľadá cestu a prostriedky k zdraviu, k príjemnému výzoru a dobrému pocitu. Moderný, sebavedomý človek sa chce o seba starať, zdravo jesť, trénovať, ale sám si vie poradiť len do určitej miery. Preto potrebuje nájsť niekoho, kto mu odovzdá svoje skúsenosti a dobré rady. A to je aj TVOJA ŠANCA na ešte lepšiu sebarealizáciu! Preto sa aj TY prihlás do súťaže FIT LEADER!

 

Martinovu výzvu si môžete pozrieť v tomto videu: 


Zdroj: youtube.com

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE