Súťaž FIT LEADER 2018 pozná svojich víťazov

Toto sú výsledky súťaže FIT LEADER. Prekvapenia nastali takmer v každej kategórii.

Rozhodli sa súťažiť a zabojovať o podporu odbornej poroty, ako aj svojich fanúšikov. Dnes sa dočkali ocenenia FIT LEADER, ktoré si zaslúžia nielen víťazi, ale každý kto sa do súťaže prihlásil.

Boli by ste povedali, že to zbehne tak rýchlo? Každý týždeň ste mali možnosť udeliť 5 hlasov a rozhodnúť, kto získa prestížne ocenenie FIT LEADER - najlepší tréner na Slovensku v roku 2018. Rozhodovala aj odborná porota a vybrala skutočne tých najlepších.

1. miesto - Diana Pavlásek Hô Chí

V kategórii VIDEO sa stal víťazom Vratko Rokyta.

V kategórii FOTO zvíťazila Soňa Sedláčková.

V kategórii ČLÁNOK získal prvenstvo Radoslav Cabúk.

Súťaž FIT LEADER, ktorej hlavným cieľom je pomáhať trénerom bola takto úžasná len a len vďaka vám, fanúšikom. A práve vďaka vám a vašim hlasom sa stali VÍŤAZMI V HLASOVANÍ VEREJNOSTI:

1. miesto - Vratko Rokyta s počtom 2.044 hlasov

2. miesto - Lucia Moncman s počtom 1.945 hlasov

3. miesto - Zora Ochodnicka s počtom 1.840 hlasov

Spomedzi HLASUJÚCICH, ktorí tento rok prideli skoro 45.000 hlasov boli vyžrebovaní títo výhercovia crossového bicykla KELLYS či najnoších bežeckých tenisiek adidas SOLARBOOST, ako aj ďalších hodnotných cien:

1. miesto - Zuzana Bartošová

2. miesto - Stanislava Masaryková

3. miesto - Milan Táčovský

Všetkým víťazom srdečne gratulujeme a súčasne oceňujeme všetkých trénerov, ktorí sa rozhodli do súťaže prihlásiť a zabojovať o priazeň fanúšikov a porotcov.

Ak ste medzi víťazmi nenašli svojho trénera, ale myslíte si, že by si zaslúžil ocenenie FIT LEADER, alebo by sme s ním určite mali spolupracovať, tak nám o ňom dajte vedieť na email info@fitleader.sk.

Vyhlasením víťazov projekt FIT LEADER v tomto roku nekončí, práve naopak, ešte len poriadne začína. Postupne vás tak budeme informovať o všetkých novinkách, ktoré pre vás pripravujeme ;)

Zdroj Foto: Pixabay, CC0