Sedláčková Soňa

Soňa Sedláčková

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 1 717


PROFIL

Soňa Sedláčková je autorkou vzdelávacieho a športového systému SOM.

Je zakladateľkou a majiteľkou spoločnosti SOM s.r.o., ktorá je zameraná na zdravý životný štýl a rozvoj jedincov. SOM systém je výsledkom 30 ročného aktívneho a vytrvalého športovania, vzdelávania sa a osobného rozvoja.

Počas jej kariéry sa venovala viac ako 3 tisíckam ľudí. Soňa dnes pomáha ľuďom dosiahnuť ich vnútorné poznanie o sebe, ich tele a rovnováhu rýchlejšie a ľahšie ako si dokážu predstaviť, čo všetko je možné. Už 30 rokov študuje, skúma a pôsobí v oblastiach športu, pohybu, ekonomiky, psychológie a vizionárskeho sveta.

Je prvou slovenskou autorkou, ktorá tvorí poznanie SOM nielen prostredníctvom pohybu a pocitu, ale aj prostredníctvom životného príbehu, duchovného prebudenia a vedomím, ktoré nadobudla.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:SOM tréning
Kde trénujem:Golem Club Centrál, Bratislava
Golem Club Aupark, Bratislava
Moje vzdelanie a kurzy:2007 - pokračuje International School of Psychoterapy, Atlanta Georgia, USA, Mudr. Nicholas C. Demetery. M.D. 2007 - 2008 EFPE DE/CZ - European First Place Establishment, Professional Fitness systems: I. European Muscle power®, II. European Step®, Euroepan Aerobic® 2005 - 2006 EFPE DE/CZ - European First Place Establishment, Professional Fitness systems: Euroepan Tae-bo, Level Advance 2004 Trénerská škola Petra Stacha, akreditované zariadenie Ministerstva školstva, mládeže a telovýchovy CZ, denné štúdium Tréner Kulturistiky, Fitness Inštruktor, Osobný Tréner. 2001 - 2003 Premier, YMCA fitness, London - Diplom fitness instructor & Personal Training 1998 - 2001 Ekonomická univerzita v Bratislave, Obchodná fakulta, Obchodné podnikanie 1994 - 1998 SOU, Sklenárová ul., Bratislava, Obchodné vzťahy 2016 Akadémia osobného rozvoja A. Winsona I. Majster pódií, II. Majster komunikácie a predaja 2015 Akadémia osobného rozvoja A. Winsona Tajomstvo mysle bohatých 2010 Centrum holistického vzdelávania Montessori Vzdelanie I. a II. Stupňa
Moja prax:Dnes je to už 23 rokov praxe vo fitness branži. Počas fitness pôsobenia som odtrénovala viac ako 20 000 klientov. V priemere to znamená 40 000 zhodených kilogramov. Vyše 229 hodín odcvičených mesačne s približne 3664 klientmi na území Slovenskej republiky prostredníctvom SOM tréningu zameraného na rysovanie, spaľovanie tuku a redukciu nadváhy. SOM tréning resp. systém prerazil aj do zahraničia.

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.sonasedlackova.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/sedlackovasona/
Instagram profil:https://www.instagram.com/sedlackovasona/
Mobil:0917857806
Ulica:Majoránová 29
Mesto:Bratislava
PSČ:82107

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná