Cabúk Radoslav

Radoslav Cabúk

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 279


PROFIL

Som expert na zdravé a dlhodobo udržateľné chudnutie. Pomáham ľuďom získať postavu po akej túžia. Počas svojho 8-ročného pôsobenia som pomohol vyše 570 klientom. Len v priebehu posledných troch rokov (2014- 2016) som pomohol spolu so svojím tímom trénerov (ktorých si sám vyškolil) 458 klientom. Z nich 188 malo cieľ schudnúť a spoločne schudli 1355 kg, takže spálili 12 195 kcal tuku.

Okrem toho som sa venoval klasickej kulturistike a v rokoch 2013 a 2014 som sa stal vicemajstrom Slovenskej republiky v klasickej kulturistike do 175 cm.

V minulosti som mal problém s nadváhou. Hľadal som pomoc u rôznych trénerov, ale bol som veľmi sklamaný ich prístupom. Preto som sa časom sám stal trénerom, aby moji klienti nezažili rovnaké sklamanie ako ja. Ukázalo sa, že odbornou, svedomitou prácou so srdcom a zapálením dokážem zmeniť k lepšiemu množstvo ľudských príbehov. Podarilo sa mi kladne ovplyvniť 10tky, snáď už aj 100ky životov. Je neuveriteľné ako schudnutie, dobrá kondícia či odreagovanie sa a vybitie prebytočnej energie môže pomôcť v živote. Zlepšenie zdravotného stavu znamená zlepšenie kvality života. Naozaj sa to deje a ja pomáham ľuďom. Preto robím to, čo robím a chcem to robiť stále lepšie.

Celý môj príbeh, ale hlavne príbeh jeho klientov, si môžete pozrieť na stránke www.realfit.sk. Nájdete tu množstvo životných príbehov ľudí, ktorým sa pod mojím vedením, i vedením celého tímu podarilo schudnúť a posunúť svoj život vpred. Na tejto stránke si môžete pozrieť aj články a e-booky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vytúžený cieľ.

Založil som stránku fitness-recepty.com, kde pravidelne prinášam inšpiráciu vo forme receptov a článkov ľuďom, ktorí sa zaujímajú o to, čo jedia a snažia sa zlepšiť svoje stravovacie návyky.

Pre ľudí, ktorí chcú schudnúť z brucha som vytvoril stránku www.cviky-na-brucho.sk. Pomocou tejto stránky chcem pomáhať klientom v boji s ich obvodom pása a podkožným tukom. Táto stránka vám ukáže ako schudnúť a posilniť vaše brucho. Prináša komplexné návody ako sa stravovať, cvičiť a správne vykonávať kardio. Výsledkom sú pevné a vypracované brušné svaly s minimom tuku.

Mojím novým projektom je online cvičenie pre ženy na doma, 10 týždňová výzva. Pre toto cvičenie sme vytvorili stránku www.cvicenie-strava.sk. Na tejto stránke nájdu nie len kurz na cvičenie na doma, ale aj o cvičení vo fitnes centre. Na tejto stránke chcem pomôcť ľuďom v cvičení a stravovaní pomocou online kurzov, plných informačne bohatých videí.

Ďalej sa venujem rozvíjaniu športu v meste Prešov. Organizujem v spolupráci s Active life pravidelné bežecké tréningy, cvičenia s vlastnou váhou a veľké bežecké akcie ako Mikulášsky beh.

Naše občianske združenie Realfit ľuďom rozdelilo v minulom roku 1500 eur, ľuďom ktorí potrebovali našu pomoc.

Mám svoju pravidelnú reláciu v SKY rádiu pod názvom SKYFit. Niekoľko krát som účinkoval v pravidelnej relácii Dámsky klub na STV 1. V roku 2017 obsadil 3. miesto v súťaži o najlepšieho trénera na Slovensku - Fit Leader. Som autorom a spoluautorom množstva článkov (Forbes, SME Žena, FIT štýl...) a videí na tému cvičenie a strava. Som spoluautorom niekoľkých kuchárskych knižiek.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Mojím hlavným poslaním, s ktorým pomáham klientom je redukcia váhy.

Venujem sa získavaniu kondície pomocou funkčného tréningu, do ktorého patrí aj cvičenie s vlastným telom.

Silový tréning využívam na získavanie sily a vypracovanej postavy.

Organizujem bežecké tréningy a aj rôzne behy.
Kde trénujem:Trénujem vo fitnes centre Slyofit na Justičnej 13, Prešov 08001
Moje vzdelanie a kurzy:kurzy vrámci SAFKST: Tréner I. stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji Tréner II. stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji Tréner III. stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji kurzy vrámci 3D fitness academy TRX osobný tréner MOVE IT funkčný tréning Lebert traninig systém kurzy vrámci face academy: Personálny tréning v tehotenstve a po pôrode Statická fyzio- diagnostiky kurzy vrámci AF rehab: SM systém A,B kurzy vrámci trénerskej školy Petra Stacha: Bežecký tréning a regenerácia Kompenzačné cvičenie a strečing kurzy vrámci NUTRIS: poradca pre výživu Praktické výživové poradenstvo Škola Vlada zlatoša a Michala Duchoňa Zdravé funkčné a výkonné telo kurzy vrámci coretraning: Drep prerehab/ rehab Ťah prerehab/ rehab Zhyb klik Prep movements for sport 3S diagnotika Komplexná diagnostika pohybového aparátu level 1 Problematika a rozbor sedacích svalov Funkčná stabilizácia lopatky Kurzy v akadémie IQ Pohyb: Core zásobník cvikov Princípy posilňovania stabilizačného systému core Kurzy v rámci Zdravo a Fit: Kiagnostika pohybového aparátu vo fitness centre Level 1 Kurzy v rámci Stará škola Slovensko: GET UP a SWING
Moja prax:Cvičím od 14 rokov (mám 28), v 20 rokoch som sa zúčastnil prvej súťaže. Po 4 rokoch som bol dvakrát vicemajstrom SR v klas. kulturistike do 175 cm. Ako tréner pracujem 7 rokov. Svoj tím vediem posledné 3 roky pod značkou realfit.

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.realfit.sk/
Facebook profil:https://www.facebook.com/RadoslavCabukOsobnyTrener/
Mobil:0917598291

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná