Hadeková Silvia

Silvia Hadeková

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 9


PROFIL

Cvičenie zmení nielen tvoje telo, ale ovplyvní aj tvoju myseľ a náladu. Udržuje ťa vo forme, no pomáha ti uvoľniť sa aj psychicky. Práve preto sa snažím o to, aby sa po cvičení so mnou každý cítil nabitý nielen fyzickou, ale aj pozitívnou psychickou energiou.
Volám sa Silvia Hadeková, som trénerka, inštruktorka skupinových cvičení a autorka blogu Eat.Train.Love.

Prečo Eat.Train.Love? Jedlo, pohyb a láska sú slová, ktoré podľa mňa vystihujú to, čo nám môže zabezpečiť zdravie, silu a vitalitu, aby sme mohli viesť šťastný a plnohodnotný život.
Jedlo do veľkej miery ovplyvňuje to, ako sa cítime a v akej sme kondícii. Je zdrojom energie, ktorú potrebujeme, ak chceme podávať požadované športové výkony, ale aj vykonávať každodenné činnosti. Pohyb nás nabíja pozitívnou energiou, pomáha nám zbaviť sa stresu a udržuje nás vo forme. Všetko čo robíme, by sme mali robiť s láskou. S láskou k sebe. Neubližovať svojmu telu zbytočne chemikáliami, stresom a nezdravými návykmi.

Cvičeniu sa venujem už viac ako 10 rokov. Začínala som aerobikom a postupne som prešla skôr k silovejším a dynamickým cvičeniam. Absolvovala som školenia inštruktor aerobiku III. stupňa, CORE tréning, Cvičenie s tehotnými a po pôrode. Som certifikovaná inštruktorka cvičení Deepwork a Metafit. Venujem sa osobným tréningom, skupinovým funkčným tréningom, a intervalovým cvičeniam (HIIT). Moje tréningy, či už individuálne alebo skupinové sú zamerané predovšetkým na prácu s vlastnou váhou, keďže takéto cvičenie považujem za najprirodzenejšie a najbezpečnejšie. Okrem toho sa venujem aj cvičeniu pre budúce mamičky.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Funkčný tréning, Deepwork, HIIT, Metafit, Gravid tréning
Kde trénujem:Fitworld Bratislava
Golem Relaxx

Kde ma nájdete

www stránky:https://silviahadekova.com/
Facebook profil:https://www.facebook.com/SilviaHadekovaTvojTrening/
Instagram profil:https://www.instagram.com/silvia_hadekova/

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná