Detkova Slavka

Slavka Detkova

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 18


PROFIL

Volám sa Slavka Detková, mám 40 rokov a precvičovaniu sa venujem 20 rokov. Vediem hlavne skupinové cvičenia, ale nebránim sa aj individuálnym tréningom. Niekoľko rokov som pôsobila ako lektorka v I.škole aerobiku, kde som odovzdávala svoje znalosti a skúsenosti budúcim trénerom. Na každú moju hodinu sa neskutočne teším, pretože milujem energiu, ktorú dostávam od klientov v podobe úsmevu.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Mojou prioritou v cvičení je chôdza, ktorá nám zapája do pohybu celý pohybový aparát, takže na svojich hodinách využívam hlavne chôdzu, ktorú modifikujem či už na Dance aerobiku, Step aerobiku alebo Cardio tréningu.
Tak ako sa staráme o svoje vlasy, nechty a zuby, mali by sme sa starať aj o svoj chrbát. Preto túto dôležitú časť nášho tela nevynechávam a venujem sa mu pri cvičeniach Zdravý chrbát.
Ďalšou mojou špecializáciou sú špeciálne vekové kategórie, medzi ktoré patrí cvičenie so seniormi -program 50Plus a cvičenie s deťmi, ktoré to v tejto dobe najviac potrebujú.
Kde trénujem:MyFit Club Topoľčany - www.myfitclub.sk
Fesanda klub Partizánske – www.fesandaklub.sk
Základná škola J.Hollého Topoľčany
https://www.facebook.com/slavka.detkova
Moje vzdelanie a kurzy:II. stupen VS Trencianska univerzita v Trencine Pedagogicke minimum Univerzita J.A. Komenského v Prahe IFBLR Piestany - odbor fyzioterapia - stale studujem Vzdelanie v aerobiku: Aerobic Instruktor Licencia B IFAA Aerobic instruktor Liecenia A IFAA Trener rekreacneho aerobiku II. triedy SZAF Bratislava Step Aerobic Diplom IFAA Step Aerobic Diplom ČZAF Praha Bodystyling Diplom IFAA Detsky aerobik diplom Face Czech Praha Instruktor Step Aerobiku Pax - aerobic Wien Dance Diplom Pax-aerobic Wien 50Plus Pax aerobic Wien Medzinarodne kongresy Praha, Vieden, Mnichov , Heidelberg Tréner vo fitnesscentre I.triedy Slovensko Detska joga Praha Blackroll Trainer Nemecko
Moja prax:Prax:
2000 Aerobic club Fit Topoľčany - aerobic instruktor
2002 - april 2016 Fitness centrum Vitalis Topoľčany - aerobik instruktor, trener
2005 - 2014 Lektor I.školy aerobiku v Topoľčanoch
marec 2016 - Fesandaklub Partizanske - aerobik instruktor
oktober 2016 - MyFit Club Topolcany - aerobik instruktor

Kde ma nájdete

Facebook profil:https://www.facebook.com/slavka.detkova

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná