AVERIS HENRIETA

HENRIETA AVERIS

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 182


PROFIL

"Celý život" som TO hľadala... niečo, čo budem robiť s chuťou, radosťou a bude ma to napĺňať. Vždy som závidela ľuďom ktorí milovali svoju prácu - ich práca bola zároveň aj ich koníčkom. Ja som TO našla v momente, keď som začala precvičovať skupinové lekcie. Bola to láska na prvý pohľad a ten okamih spôsobil prielom v mojom dovtedajšom fungovaní a aj myslení.
Odvtedy prešli viac ako 2 roky, precvičujem skupinové cvičenia takmer každý deň a veľmi ma to baví. Stále sa chcem učiť nové a nové druhy cvičení, dopĺňať zaužívané, kompenzovať preťažovanie a zlepšovať flexibilitu a celkovú funkčnosť tela.
Som energická, neúnavná a nadšená skutočnosťou, že môžem ľuďom pomáhať pri prekonávaní vlastných limitov a podávať im pomocnú ruku hocikedy, keď ju potrebujú.
Som neustále stále hladná po informáciach a preto navštevujem školenia a kurzy, aby som si rozšířila svoje obzory. Som očarená tým ako funguje a reaguje naše telo a organizmus na rôzne podnety a situácie. S cvičením a dobrým stavom organizmu úzko súvisí aj stravovanie, preto som doplnila svoje kurzy aj kurzom Poradca pre výživu, ktorý mi veľa dal a ja teraz môžem podávať komplexné informácie a poradenstvo svojim klientom.
Mojim snom je naplno sa venovať iba cvičeniu a to ako skupinovým lekciám, poradenstvu vo výžive a jedálničkom, tak aj osobným tréningom, na ktoré zatiaľ nemám čas, nakoľko momentálne trénujem popri práci a vychovávam 13 ročného syna. Mojim jediným problémom je že deň má iba 24 hodín :D
A moje MOTTO? Rob to s vášňou, alebo radšej vôbec. ;)

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Trénujem Flowin skupinové cvičenie využitím vlastnej váhy a odporu tela - už vyše 2 rokov, BODYPUMP - takisto skupinové cvičenie no tu využívame činky a závažia - už vyše 2 rokov a v októbri 2017 som začala robiť skupinové tréningy pre tehotné
Kde trénujem:Golem club - Aupark
Retro Sport and Wellness - Nevadzova, Ruzinov
Moje vzdelanie a kurzy:Osobný tréner, SAKFST. Flowin Basic + pokročilý - Statera fitness, Praha. Instructor BODYPUMP - Les Mills. Total Body Work - športový club Pohoda, Trnava. Kurz Instruktor fitness, Fitness Institut. Workshop Cvičenie pre tehotné a po pôrode - Face Academy, Praha. Seminár Boľavý chrbát- Fitness Institut. Seminár Funkčné a zdravé dolné končatiny, Fitness Institut. Seminár SM systém, FitEffect . Kurz Poradca pre výživu - Fitness Inštitút . Seminár Naked Warrior, KB5. Instruktor Power jogy pre začiatočníkov, Yogo - v procese :) Seminár Mobilita a flexibilita, KB5. Seminár OS Reset, KB5.
Moja prax:Flowin Basic a pokročilý 2 a pol roka, BODYPUMP viac ako 2 roky, Cvičenie pre tehotné vyše pol roka

Kde ma nájdete

Facebook profil:https://www.facebook.com/FitAStyleSHeny/
Instagram profil:https://www.instagram.com/fitastylesheny/
Mobil:0919075296
Mesto:Bratislava

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná