Rokyta Vratko

Vratko Rokyta

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 2 045


PROFIL

...keď chcem vypnúť, zapnem!

To som ja, keď cvičím, vypínam. Nemyslím na nič, je iba ten moment, tá chvíľa...

V roku 2010 som vkročil do neznáma a začal sa venovať vtedy ešte na Slovensku málo známemu Jumpingu a začal som s ním raziť neľahkú cestu na východnom Slovensku. Dovtedy som hrával futbal na profi úrovni. Časom som založil športový klub s názvom NEONKA, a presunul sa tak s telocviční, do vlastnej prevádzky. O pár mesiacov na to, sme spolu s mojou manželkou doniesli na Slovensko celosvetový koncept cvičení Les Mills a stali sa ich prvými inštruktormi v našej krajine a odštartovali sme revolúciu vo svete fitness. Naše nadšenie sme preniesli medzi klientov, do celých Košíc a aj mimo nich. Stiahli sme do tohto kolotoča kopec inštruktorov, športovcov a klubov. NEONKA sa postupne stala najznámejším klubom na Slovensku a v blízkom zahraničí. Aktuálne máme tri prevádzky, v ktorých cvičí vyše 40 inštruktorov. Štvrtá prevádzka je na ceste a v nej prinášame revolučný projekt Immersive Fitness (THE TRIP).
Práve dnes som inštruktor programov BODYPUMP, BODYCOMBAT, BODYATTACK, BODYSTEP a GRIT. Medzitým som Jumping zavesil na klinec no možno nie navždy. :)
Tento celý úspech je jeden obrovský sen, za ktorým som šiel, no nebol som na to sám. Za tento úspech vďačím aj svojej manželke, celému NEONKA tímu, ako aj všetkým klientom, s ktorými som za tie roky spoločne cvičil.
Najväčším darom pre mňa je usmiata tvár klienta na konci hodiny. Ten pocit, ktorý máme všetci po odcvičenom tréningu, ten pocit, ktorý sa nedá kúpiť ani vyhrať, ten pocit, že si dnes pre seba niečo spravil. Že si prišiel, makal, prekonával svoje limity a posúval sa za svojím cieľom. Ten pocit, že žiješ naplno!

Okrem inštruktorovania, sa snažím byť aj motiváciou a dôležitým článkom pri riadení chodu Neonky, som tiež manžel a otec čoskoro už dvoch usmiatych detí :)

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:LES MILLS programy:
BODYPUMP
BODYCOMBAT
BODYATTACK
BODYSTEP
GRIT
Kde trénujem:Neonka - OC Cassovia, Pri prachárni 4, Košice
Neonka - OC Torysa, Jaltská 2, Košice
Neonka - OC Merkúr, B.Nemcovej 28, Košice
Neonka - OC Optima, Moldavská cesta 32, Košice
Moje vzdelanie a kurzy:5/2010 - Jumping 6/2012 - TRX 8/2014 Výživový poradca Nutris 10/2014 - BODYPUMP 9/2015 - BODYCOMBAT 9/2015 - GRIT 1/2016 - BODYATTACK 3/2017 - BODYSTEP
Moja prax:5/2010 - Jumping - 8 rokov
10/2014 - BODYPUMP - 4 roky
9/2015 - BODYCOMBAT - 3 roky
9/2015 - GRIT - 3 roky
1/2016 - BODYATTACK - 2 roky
3/2017 - BODYSTEP - 1 rok

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.neonka.sk
Facebook profil:http://www.facebook.com/vratko.rokytak.com/vratko.rokyta
Instagram profil:http://www.instagram.com/vratkorokyta
Mesto:Košice

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná