Tokár Michal

Michal Tokár

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 185


PROFIL

Momentálne pôsobím ako odborný asistent na Katedre telesnej výchovy a športu na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Slideboarding
Ide o špeciálne pohybovo-laterálne cvičenie na podložkách, podobné korčuľovania a k tomu zapájam do tréningu aj funkčné cvičenia.
Kde trénujem:Tréningová akadémia
Miletičova 17/B
821 08 Bratislava
Moje vzdelanie a kurzy:Mgr. Michal Tokár, PhD. Ukončené vysokoškolské štúdium II. stupňa (magister) Fakulta telesnej výchovy a športu, Univerzita Komenského v Bratislave a následne ukončené štúdium na III. stupni vysokoškolského štúdia a udelenie titulu PhD. v odbore športová edukológia. Špecializácia: Tréner v ľadovom hokeji – Licencia A+ PRACOVNÉ SHOPNOSTI A SKÚSENOSTI: • Certifikát BOSU CORE – Face Czech Academy v Prahe, Česká republika • Certifikát FLOWIN CORE - Face Czech Academy v Prahe, Česká republika • Certificate of Completion/TRX Suspension Training Course • Certifikát o absolvovaní CrossFit L1 v Barcelone 2013 a vo Viedni 2014 • Certifikát CrossFit Online Judge Course 2014, 2015, 2016, 2017, 2018
Moja prax:Z praxe mám skúsenosti s prácou s deťmi, mládežou a aj dospelými. Počas 15 ročnej praxe som trénoval v pohybovom štúdiu, v rôznych fitness centrách a tréningových zariadeniach. Venoval som sa skupinovým cvičeniam, ale aj individuálnym tréningom.
Slideboarding/TRX/Fitlopty/Valslide/Walking/Funkčný tréning/Crossfit

Kde ma nájdete

www stránky:https://www.treningovaakademia.sk/
Mobil:0905961644
Ulica:Radlinského 36/A
Mesto:Bratislava
PSČ:81107

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná