Thám Martin

Martin Thám

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 86


PROFIL

Inštruktor Wim Hof Metódy
Sprevádzam ľudí v procesoch dýchacích cvičení, meditácii a otužovania chladom. V chlade sa učíme uvoľniť, pozorovať a ostať v spojení s dychom. Spoznávame možnosti tela a mysle, prekonávame mentálne aj fyzické bloky. Rozširujeme komfortnú zónu, učíme sa prijať a nechať ísť. V metóde Wima Hofa vidím veľa potenciálu rovnako ako aj v ľuďoch. Veľmi rád vkladám energiu do zdieľania mojich vlastných skúseností s ostatnými.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Dýchacie cvičenia - ktorými vedome ovládame procesy v tele (pH, imunitný systém, nervová sústava, hormonálny systém atď.) Silou mysle dokážeme zapnúť vnútorný termostat a zohriať sa. Úžasné cvičenie ktoré nás zbaví stresu, a fyzicky aj mentálne nás pripraví na chlad. Stúpne PH, posunie sa prah bolesti, zlepší sa neuro prepojenie v tele.

Meditácia/Mindset - učíme sa ako sa uvolniť a byť pozorovateľom, teda príjmať. Toto je kľúčové pre pobyt v chlade, ale aj pre šťastný a zdravý život.

Terapia chladom - sprevádzam ľudí prípravou, aj pobytom v ľadovej vode, v ľade, alebo pri expedicii na zimné Tatry, v mínusoch, ideme iba v šortkách na Ďumbier a podobne. Pracujeme so strachmi a obmedzujúcimi vzorcami ktoré nám berú schopnosti ktorých potenciál je v nás. Takýto výstup je oslobodzujúci. Vidíme že sme schopný ovela viac ako sme sa domnievali. A tak uvažujeme, čo ak je to tak aj v iných oblastiach života?
Kde trénujem:Workshopy organizujem na rôznych miestach Slovenska, Česka a Maďarska. Osobný coaching robím v Bratislave a okolí.
Moje vzdelanie a kurzy:Učil som sa od Wima Hofa. Vzdelanie trvalo celkom rok pre dokončenie. Som v prvej skupine inštruktorov vo svete.
Moja prax:Otužovanie a plávanie v ľadových vodách ma dostalo k metóde WH. Oficiálnym inštruktorom (certifikácia) som 2 roky. Za toto obdobie som sprevádzal viac ako 1300 ľudí, prípravou a procesmi metódy. Slovensko je v svetovej špičke vo vzdelávaní metódy. Vďaka množstvu skúseností ktoré som mal príležitosť nadobudnúť, som dostal príležitosť prednášať (na stretnutí po roku)pre WH inštruktorov zo sveta, rovnako aj pre Wima.

Môj hlavný komunikačný kanál:
www.facebook.com/groups/605536149622632/

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.martinway.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/MartinWayTham
Instagram profil:https://www.instagram.com/martinway.sk/
Mobil:+421 904 902 777
Mesto:Bratislava

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná