Peniaková Andrea

Andrea Peniaková

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 70


PROFIL

Robím to, čo ma najviac zaujíma - rozvíjať seba po stránke fyzickej, psychickej a emocionálnej a nadšenie z tohto ponúkať ostatným cez svoj príklad. Snažím sa pracovať na sebe tak, aby som sa cítila dobre vo svojom tele a radostne vo svojej mysli. Mojím cieľom je byť neustále vďačná za to, čo už mám, zatiaľ čo pracujem na tom, čo chcem dosiahnuť a zmeniť. V spoločnosti chcem prispievať k zdraviu ľudí cez fyzické cvičenia a relaxácie a meditácie, ktoré vediem na svojich hodinách. Mojou motiváciou je tiež nezabúdať na ľudskosť, otvorené srdce a hravú myseľ.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Trénujem v Bratislave Pilates a Mindfulness Yogu pre dospelých a BabyBalance pre maminy deťmi do 3rokov.
Kde trénujem:Centrum Rafael, Narcisova 5, Ruzinov
Brighter Life Center, Staré mesto
a online cez www.fitshaker.sk
Moje vzdelanie a kurzy:Kurzy na Pilates a Jógu (ale aj Aerobic) mám absolvované cez FACE CZECH ACADEMY, kurz na Mindfulness Yogu v rámci britskej organizácie BODHIYOGA International, a ďalšie pilates kurzy s pomôckami cez Flow Pilates Centrum
Moja prax:Precvičovaniu sa venujem od 17rokov, kedy som začínala s trénovaním aerobiku v rámci telesnej výchovy na strednej škole :) Postupne som počas Vysokej Školy precvičovala Step Aerobic, BodyForming a až som sa dostala aj ku Pilates cvičeniu. Posledné roky sa venujem hlavne trénovaniu Pilates-u, Mindfulness Yogy a BabyBalance, ktoré mi dávajú obrovský význam v dnešnej dobe: rozvíjajú ako fyzickú tak i duševnú rovnováhu, stabilitu a silu.

Spolu je to teda už vyše 10 rokov, čo pôsobím ako lektorka skupinových aj súkromných cvičení v Bratislave. Som veľmi vďačná za mojich učiteľov ale aj ostatných ľudí, ktorých stretávam na mojej ceste...

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.peniakova.com
Facebook profil:http://www.fb.com/cviceniaba
Mobil:0904385873

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná