Mikitová Veronika

Veronika Mikitová

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 111


PROFIL

"Raz uvidíš výsledky, stane sa z toho závislosť..."

Takto znie motto športového klubu, ktorý som sa rozhodla otvoriť v Košiciach od roku 2016. Zariskovala som a oplatilo sa, ako sa hovorí sny sa stávajú skutočnosťou a moja cesta od telocvične prešla až po vlastnú prevádzku. Moje inštruktorské kroky začali v roku 2014, kedy prišiel na Slovensko svetový koncept skupinových cvičení, a to Les Mills. Už vtedy, to bola láska na prvý pohľad, či na prvý výpad:D (kto pozná toto skvelé cvičenie, vie o čom hovorím :) V Addiction clube sa snažím spojiť energiu, motiváciu spolu s týmito svetovými skupinovými cvičeniami Les Mills. Milujem trénovanie v skupine, pretože tu nie si nikdy sám :) Rada by som preniesla svoju závislosť na športe a pohybe, aby sa toto skvelé skupinové cvičenie od Les Mills stalo vašim životným štýlom :) ADDICTION CLUB nie je obyčaný športový klub, sme jedna veľká rodina, vzájomne sa ťaháme vpred a šírime túto skvelú myšlienku ďalej.

Víťaz berie všetko ! Víťaz ma v hlave iba jedno - NIKDY TO NEVZDÁVAJ ! Takí su tí, ktorí cvičnia s nami v Addiction Clube, ďakujeme víťazom :)

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Les Mills programy:
Bodypump
Bodyattack
Cxworx
Les Mills TONE
Kde trénujem:Addiction Club Košice, Žriedlová 8,
Addiction club v OC Galéria Košice, Toryská 8
Moje vzdelanie a kurzy:BODYPUMP instructor– Basic education, Initial training, Szymon Weselowski 2015, Varšava (POL), Advanced Instructor Module of BODYPUMP– Prvý a jediný Elite instructor, Adam Gripenblom 2017, Varšava (POL) CXWORX instructor– Basic education, Initial training, Patrick Müller 2015, Košice (SVK) BODYATTACK instructor– Basic education,Initial training, Kristin Anderson 2016, Brno (CZE) BODYVIVE instructor– Basic education, Initial training, prvý a jediný inštruktor na Slovensku, Arja Vanhanen 2017, Praha (CZE) Group Fitness Management – Magdalena Konstanczsak 2016, Bratislava (SVK) Tréner fitnes 1.kvalifikačného stupňa – Mgr.Pavol Ferenc, PhD. 2016, Banská Bystrica (SVK)
Moja prax:Som trénerkou skupinových cvičení Les Mills, v roku 2015 som sa stala vtedy treťou Bodypump inštruktorkou na Slovensku, neskôr sa k tomu pridalo cvičenie Cxworx. V roku 2016 som pridala do svojho portfólia Bodyattack a minulý rok som sa stala jedinou inštruktorkou programu Les Mills Tone na Slovensku. Získala som vyšší titul, a to Elite a stala sa tento rok prvou a jedinou ambasádorkou pre Les Mills na Slovensku :)

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.AddictionClub.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/rebeka.mikitova
Instagram profil:https://www.instagram.com/rebekamikitova/
Mobil:+421915867698
Mesto:Košice

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná