Lajčiaková Lucia

Lucia Lajčiaková

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 262


PROFIL

Moja športová „kariéra“ začínala ešte na základnej škole, kedy som hrala basketbal, ktorému som sa nakoniec aktívne venovala 10 rokov, ale zradilo ma zdravie a vďaka operáciám kolena som musela s basketbalom skončiť, v období po operáciách som mala povolené len plávanie a bicykel, vďaka ktorým som niekoľko rokov pravidelne čerila vodu v bazénoch. Keďže mi však chýbala dynamickosť, skúsila som aerobik a step aerobik, ktoré ma svojho času nadchli a venovala som im pár rokov života a množstvo zničených tenisiek a po prvý krát sa po absolvovaní školení postavila pred ľudí ako inštruktor, od tej doby som vyskúšala rôzne druhy aerobiku a skupinových cvičení a postupne sa vzdelávala, veľkou láskou sa stal cardio kickbox i indoor cycling a hneď v počiatkoch jumpingu® na Slovensku som si vyskúšala toto jedinečné cvičenie a bola z toho vášeň na prvý skok a v súčasnej dobe jumpujem už 7 rokov. Následne ma uchvátil DeepWork®, v ktorom ma čaká ešte dlhá cesta vpred, ale je to cvičenie, ktoré absolútne vyhovuje môjmu naturelu. Naposledy som objavila čaro EMS tréningu a venujem sa tomuto skvelému cvičeniu v Xbody Ružomberok.
Ako inštruktor skupinových cvičení pôsobím od roku 2004, ale intenzívne som navštevovala rôzne lekcie už od roku 1999. S láskou a nadšením sa venujem klientom už celé roky a ich spokojnosť je mojou prioritou, pričom pôsobím ako inštruktor v Easy gyme v Ružomberku a Xbody Ružomberok, cvičenie je môj koníček popri stabilnom zamestnaní.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Jumping
Deepwork
Tabata
Cardio kickbox
Bodywork
Kruhové tréningy
Outdoorové tréningy
EMS tréningy
Kde trénujem:Easy Gym Ružomberok
X body Ružomberok
Moje vzdelanie a kurzy:Jumping® (Basic, Advanced, Power, Party) Aerobik inštruktor III. triedy SCAF Bratislava Basic trainer of Tomahawk Indoor Cycling Education Bodywork inštruktor Body in (e) motion Bratislava Fitball + overball diplom Akreditované školiace centrum aerobiku Sport club Pohoda Trnava Basic step diplom Akreditované školiace centrum aerobiku Sport club Pohoda Trnava Stretch body diplom Akreditované školiace centrum aerobiku Sport club Pohoda Trnava Face cardiokickboxing diplom Akreditované školiace centrum aerobiku Sport club Pohoda Trnava Integrated Power stretch diplom Akreditované školiace centrum aerobiku Sport club Pohoda Trnava Deepwork (Basic, Teaching skills) Tabata workshop EMS trainer - X body

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.easygym.sk/index.php
Facebook profil:https://www.facebook.com/lucia.d.dvorska
Instagram profil:https://www.instagram.com/drobcekdrobec/
Mobil:0905130261
Mesto:Ružomberok
PSČ:03401

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná