Gago Forgáčová Mia

Mia Gago Forgáčová

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 7


PROFIL

Joge sa venujem už viac ako 10 rokov a pred niekoľkými rokmi som sa jej začala venovať aj profesionálne ako inštruktorka.

Fyzické akivity, pohyb a šport mi neprinášali žiadne uspokojenie. Keď som začala s meditáciami, pocítila som potrebu sa rozhýbať, uvolniť telo a aj kolená boleli po hodinách v tureckom sede. Vtedy prišla joga. Pomohla a uľavila od bolesti a strnulosti a pritom nešlo o to dostať sa do pozície a vymodelovať čo najlepšiu pózu, ale o ponorenie sa do vlastného stredu a spojiť myseľ, dych a pohyb v jedno. Byť a prežívať prítomný okamih taký, aký v skutočnosti je.

A tak sa joga stala súčasťou môjho každodenného života. Žiť s jogou mi prináša pokoj a harmóniu, poznanie a cítenie srdcom, vnútornú silu, jasnosť, pravdivosť a lásku.

Túžba prehĺbiť vnútorné poznanie ma priviedla až na ďaleké cesty po Ázii, kde som absolvovala Akreditovaný kurz inštruktora Klasickej jogy vo Wise Living Academy, Thajsko. Ďalej akreditovaný kurz inštruktora Rui si Dutton, Thajskej jogy zameranej na prácu s menej mobilnými. A v kolíske Jogy - Indii, som súkromne študovala jogové dychové techniky - Pranajámy u jogína YogiRam.

A práve tu vznikol unikátny koncept spojenia klasickej jogy s jogovou masážou. Naše poznatky a túžba pomáhať druhým nás priviedli až k nápadu založiť Gemini Centrum.

Joga je pre všetkých bez ohľadu na fyzické, vekové či zdravotné obmedzenia. Každý si zaslúži poznať to šťastie z pocitu zdravia a ľahkého ducha.

Do svojich lekcií zahŕňam svoje vedomosti a skúsenosti nazbierané počas rokov štúdia a praktikovania jogy a iných liečebných systémov, ako aj zo svojich ciest po Thajku, Malajzii a Indii. Nedávno som absolvovala ďalší Akreditovaný kruz Jogy. Power joga v Yogo, Bratislava. V poslednom čase som sa začala venovať cvičeniam pre ženy, ktoré sú zamerané na naše zdravie a vitalitu, harmonizujú nás ako celok. Okrem toho sa venujem aj Tarotovým kartám a liečivým bylinkám.

Na svojich hodinách jogy učím všetky vekové kategórie, mužov aj ženy ako nájsť tú správnu cestu k zlepšeniu svojho zdravotného stavu ako aj pokoj v sebe samom.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:joga, mediácia, dychové cvičenia
Kde trénujem:Gemini Centrum, Mierové námiestie 14,Trenčín, youtube
Moje vzdelanie a kurzy:Wise yoga living academy 200 hodín, Thajsko, meditačný kurz, pranayama kurz, Yogo Bratislava
Moja prax:10 rokov

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.geminicentrum.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/Gemini.centrum/
Instagram profil:https://www.instagram.com/gemini.centrum/
Mobil:0944548885
Ulica:Mierové Námestie 14
Mesto:Trenčín
PSČ:91101

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná