Babony Lucia

Lucia Babony

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 162


PROFIL

Ahojte.
Rada by som sa Vám pár riadkami predstavila. Verím, že sa mi to podarí :)

Už ako 4-ročná som začala chodiť na Ľudovú školu umenia na balet. Postupne som sa pretancovala do tanečného klubu, kde som sa začala venovať spoločenským tancom - štandardným i latinsko-americkým. Mala som možnosť pracovať a tancovať s ľuďmi s rôznymi typmi postihnutia a jedného dňa som pretancovala až k tanečnému športu na vozíčku.
Počas svojho tanečného pôsobenia som vyskúšala rôzne cvičebné programy a iné tanečné štýly, ako je flamenco, hip hop, balet a iné.
V priebehu posledných rokov som sa zlepšovala čo najviac to len bolo možné. Svoje tanečné pohyby, zručnosti a trénerske skúsenosti som využila pri práci s deťmi, mládežou, dospelými i s ľuďmi s rôznymi druhmi postihnutia.
Verím tomu, že v živote by mal človek robiť to čo ho baví, i keď cesta k tomu nie je vždy ľahká. Moja práca je mojou zábavou, mojím zmyslom, mojou radosťou, mojou vášňou. Ale táto moja práca by nebola, keby nebolo našich klientov, ktorých si nesmierne vážim.
Samozrejme, že je za tým aj mnoho tréningu, pretože nikdy nerobím nič bezhlavo a bez rozmyslu, takže sa na každú svoju hodinu pripravujem a to nielen správnou hudbou, ale aj výberom cvičení a predovšetkým vždy prichádzam s úsmevom a dobrou náladou ;)
Vďaka podpore mojej rodiny a ľuďom okolo mňa si užívam každú hodinu a verím, že to moje baby baví rovnako ako mňa. To čo robím, robím celou dušou a celým srdcom.

V poslednom roku som sa na sebe pracovala a výsledkom je, že sa zo mňa stal Master tréner- školiteľ programov FLOWIN, Piloxing BARRE a Piloxing KNOCKOUT.

Ale tam to ešte nekončí :)

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Fitness skupinové cvičenia: FLOWIN, FLOWIN Kids, Piloxing SSP, Piloxing BARRE, Piloxing KNOCKOUT, DeepWORK, BodyART, The MIX by Piloxing
Všeobecná pohybová prírava pre deti
Kde trénujem:Sunflowerstudio – máme 3 prevádzky: Dúbravka, Ružinov, Petržalka
Moje vzdelanie a kurzy:Dokončené vzdelanie: Bc. Sociálna a pracovná psychológia; Učiteľstvo v materskej škole a vychovávateľstvo Moje lektorské zručnosti a certifikáty: - Flowin - Master Trainer - Zumba - Piloxing SSP - elite star instructor  - Piloxing Barre - Master trainer - Piloxing Knockout - Master Trainer - DeepWORK Basic - DeepWORK Teaching Skills - BodyART basic
Moja prax:Od roku 1996 tanečný šport – najvyššia výkonnostná tanečná kategória v štandardných a latinskoamerických tancoch, tanečné úspechy na medzinárodnych súťažiach, semifinále na Majstrovstvách Slovenska v 10 tancoch
Od roku 2006 tanečný šport na vozíčku – s mojím tanečným partnerom Vojtechom Volfom a naším trénerom sme zakladali vozíčkarsky tanečný šport a absolvovali krásne tanečné šou v Kanade, Blackpoole, Hong Kongu, Rakúsku či Španielsku.
Najväčšie úspechy: viacnásobný majstri SR, 3.miesto Svetový pohár v Holandsku, 1.miesto - Manchester Grand Prix
Od roku 2008 vyučovanie tanečného športu a tanečného športu na vozíčku
Od roku 2009 Sunflowerstudio pod mojím vedením
2010 Zumba instructor
2011 Flowin instructor
2015 Piloxing SSP instructor
2016 Piloxing Barre instructror
2016 Piloxing Knockout instructor
2016 DeepWORK Basic
2016 DeepWORK Teaching Skills
2016 Piloxing Elite instructror
2016 Piloxing Barre Elite Instructor
2017 Piloxing Elite Star Instructor
2017 BodyART Basic
2017 Master Trainer FLOWIN - školiteľ pre Slovenskú republiku
2017 Master Trainer Piloxing BARRE - školiteľ pre Slovenskú republiku
2017 Master Trainer Piloxing KNOCKOUT - školiteľ pre Slovenskú republiku

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.sunflowerstudio.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/LuciaBabonyTrainer/
Instagram profil:https://www.instagram.com/luciababony/?hl=sk
Mobil:00421 903464617
Mesto:Bratislava

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná