Thám Martin

Martin Thám

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 38


V oblasti Wim Hof Metódy pôsobím ako certifikovaný inštruktor. Mám radosť, že práve Slovensko a Česko patria medzi prvé krajiny vo svete s možnosťou odborného vzdelávania a praktizovania metódy. Som odhodlaný ukázať ďalším, že sme schopní robiť oveľa viac, ako sme si mysleli. Mojou misiou je poskytovať nástroj, s ktorým obnovíme kontrolu nad svojim šťastím, zdravím a silou.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Dýchacie cvičenia - ktorými vedome ovládame procesy v tele, prípadne vytvárame teplo ktoré nás zohreje. (pH, imunitný systém, nervová sústava, hormonálny systém atď.) - vedecky podložené fakty.

Nastavenie mysle - učíme sa ako vytvoriť silný mindset, ktorý je kľúčový v dosahovaní cieľov. Práve kombinácia dýchacích cvičení a studených výziev nám umožňuje zažiť, skrytý potenciál, ktorí sa skrýva v našej mysli a tele.

Otužovanie chladom - otužovanie má rôžne možnosti, okrem studených spŕch poznáme “Ľadových Medveďou”, ktorí chodia do zimných vôd. Poznáme aj ďaľší spôsob, ktorý praktizujeme počas víkendových WHM kurzov. V zimnej prírode zdolávame vrchol hory iba v šortkách, a to s ľahkosťou. Táto metóda okrem všetkých benefitov otužovania, je výnimočne zaujímavá, pretože odomyká skrytý potenciál ktorý je v nás. Uveríme tak že sme schopný oveľa viac, ako sme si mysleli. Začneme to využívať v iných životných oblastiach.
Kde trénujem:Workshopy organizujem na rôznych miestach Slovenska, Česka a Maďarska. Osobný coaching robím v Bratislave a okolí.
Moje vzdelanie a kurzy:V oblasti v ktorej pôsobím, mám odborné vzdelanie, ktoré som nadobudol v spolupráci s Wimom Hofom. Absolvoval som kurzy pre inštruktorov Wim Hof Metódy. Bol som súčasťou prvej medzinárodnej skupiny inštruktorov, ktorú Wim Hof vzdelával. Kurzy mali viacero častí, počínajúc 10 týždnovím online video kurzom, následne 3 dni v Holandsku, priamo v dome kde Wim býva. Posledná časť kurzu bola v Poľských Tatrách, v zime, kde sme si absolvovali týždeň aktívneho tréningu, so zameraním primárne na schopnosť učiť metódu ďaľších. Dokončiť kurz trvalo takmer rok, a okrem hlavných zložiek kurzu bolo potrebné vykazovať aktivitu medzi kurzami, a tiež písať záverečnú esej.
Moja prax:Metóda je novinka vo svete, mám skúsenosti z organizovaním workshopov Wim Hof Metódy na Slovensku a Česku. Skôr ako som sa o metóde dozvedel, začal som vášnivo otužovať a plávať v zimnej prírode. Chlad mi umožnil spoznať túto metódu, ktorú som aplikoval a okamžite som cítil jej silu a možnosti. Preto som sa rozhodol odborne sa vzdelať a zdielať s ďaľšími.

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.martinway.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/mato.tham
Instagram profil:https://www.instagram.com/martinway.sk/
Mobil:+421 904 902 777
Mesto:Bratislava

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE