Peniaková Andrea

Andrea Peniaková

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 348


Robím to, čo ma najviac zaujíma - rozvíjať seba po stránke fyzickej, psychickej a emocionálnej a nadšenie z tohto ponúkať ostatným cez svoj príklad. Snažím sa pracovať na sebe tak, aby som sa cítila dobre vo svojom tele a radostne vo svojej mysli. Mojím cieľom je byť neustále vďačná za to, čo už mám, zatiaľ čo pracujem na tom, čo chcem dosiahnuť a zmeniť. V spoločnosti chcem prispievať k zdraviu ľudí cez fyzické cvičenia a relaxácie a meditácie, ktoré vediem na svojich hodinách. Mojou motiváciou je tiež nezabúdať na ľudskosť, otvorené srdce a hravú myseľ.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Trénujem v Bratislave Pilates a Mindfulness Yogu pre dospelých a BabyBalance pre maminy deťmi do 3rokov.
Kde trénujem:Centrum Rafael, Narcisova 5, Ruzinov
Studio Inside, Nam.SNP22, Stare mesto
a online cez www.fitshaker.sk
Moje vzdelanie a kurzy:Kurzy na Pilates a Jógu (ale aj Aerobic) mám absolvované cez FACE CZECH ACADEMY, kurz na Mindfulness Yogu v rámci britskej organizácie BODHIYOGA International, a ďalšie doplnkové kurzy cez Flow Pilates Centrum
Moja prax:Precvičovaniu sa venujem od 17rokov, kedy som začínala s trénovaním aerobiku v rámci telesnej výchovy na strednej škole :) Postupne som počas Vysokej Školy precvičovala Step Aerobic, BodyForming a postupne aj Pilates. Posledný rok sa venujem hlavne trénovaniu Pilatesu, Mindfulness Yogy a BabyBalance, ktoré mi dávajú obrovský význam a radosť.
Spolu je to teda už vyše 10 rokov, čo pôsobím ako lektorka.

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.peniakova.com
Facebook profil:http://www.fb.com/cviceniaba
Mobil:0904385873

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE