Postoj chvíľu – nadýchni sa života

Súťažný ČLÁNOK:
Tina Penxová

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 12


Postoj chvíľu – nadýchni sa života

Neviete sa vyrovnať so stresom, nájsť pokoj a vnútornú rovnováhu? DeepEn - centrum zdravého dýchania a vnútornej rovnováhy vám prinesie oboje. Tina Penxová majiteľka centra prináša jedinečný kurz, zameraný na správne dýchanie.

V skutočnosti si ani len neuvedomujeme ako veľmi dýchanie ovplyvňuje náš život. Od činnosti všetkých orgánov, cez psychiku až po schopnosť koncentrácie môžeme správnym dýchaním zlepšiť svoje fyzické ale aj duševné zdravie. Okrem kurzu techniky dýchania však centrum ponúka aj jogu, cvičenia pre seniorov, tehotné ženy či teenagerov a mnoho ďalších aktivít. Tina nám s ochotou vysvetlila, že názov DeepEn úplne vystihuje jeho ciele a poslanie (z angl. Deep Enrichment – hlboké obohatenie). Poslaním DeepEn je umožniť všetkým ľuďom žiť naplnený a zdravý život! DeepEn vám prináša hlboké a intenzívne obohatenie vo všetkých dôležitých oblastiach vášho života – fyzickej, duševnej i duchovnej.
“Postoj chvíľu – nadýchni sa života je motto, ktorým sa DeepEn riadi a ukrýva v sebe veľkú silu. Sám život začína nádychom a ľudia dýchanie berú ako automatickú funkciu ktorú si za bežných okolností ani neuvedomujú. Tina Penxová vám však túto, k životu potrebnú funkciu ukáže v úplne inom svetle. Už nikdy viac dýchanie nebudete brať len ako samozrejmosť, ale budete ho vnímať ako nový zmysel svojho života. Naučíte sa vedome pracovať so svojím dychom, tiež sa naučíte techniky dýchania, ktoré vám pomôžu zvládnuť akékoľvek životné situácie oveľa ľahšie. Pri každom cvičení budete pociťovať väčšie a väčšie šťastie. Odbúrate každodenný stres a to len vďaka tomu, že sa naučíte ovládať svoje dýchanie.

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Dongova Dominika
Tabačková Ola
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná