Hlasovanie v súťaži FIT LEADER spustené!

Hlasovanie

7.5. sme spustili dlho očakávané hlasovanie v súťaži FIT LEADER o najlepšieho trénera na Slovensku.

AKO JE MOŽNÉ HLASOVAŤ?

Hlasovať môžu všetci kamaráti, klienti či fanúšikovia súťažiacich pomocou tlačítka “HLASOVAŤ” ktorý sa nachádza v súťažnom profile v každej z 5 súťažných kategórií (individuálny tréner, skupinový tréner, video, foto, článok) v ktorých má súťažiaci obsah.
 
Pre hlasovanie je potrebné mať profil na Facebooku a povoliť Facebook aplikáciu pre hlasovanie spolu s emailom cez ktorú prebieha overovanie hlasujúceho. Toto riešenie sme zvolili kvôli maximálnej ochrane proti podvodným hlasom (keďže chceme udržať pravidlá fair-play aj v 2. ročníku súťaže), pričom sme si vedomí že jeho nevýhodou je to, že môžu hlasovať iba tí čo majú profil na Facebooku. Riešením je preto založiť si na Facebooku profil ak ho ešte nemáte, aj keď len pre účely hlasovania.
 
Každý týždeň, vždy od pondelka môže udeliť hlasujúci až 5 súťažných hlasov, o čom bude informovaný po prvom zahlasovaní každý pondelok e-mailovou notifikáciou. 
 
Hlasovať bude možné až do 27.5. následne budú vybraní v každej kategórii finalisti za ktorých bude možné hlasovať do 3.6.
 
1 hlasujúci môže udeliť 1 hlas v každej kategórii - ak má teda súťažiaci napr. súťažné video môže mu zaň udeliť 1 hlasujúci 1 hlas (nie viac) každý týden, ďalšie 4 hlasy mu však môže dať v ďalších súťažných kategóriách.
 
Aj preto odporúčame súťažiacim nahrať čo najviac súťažného obsahu (video, foto, článok), tak aby zvýšili svoje šance na výhru aj v týchto kategóriách. Okrem hlavných súťažných kategórií (individuálny a skupinový tréner) totiž môže súťažiaci vyhrať aj v týchto ďalších kategóriách.
 
Banner_Fit leader 2018_hlasovanie_1640x680px_svetly_bez tenisiek
 

ČO ODPORÚČAME UROBIŤ PRE ÚSPECH V SÚŤAŽI?

Osvedčeným spôsobom je pravidelne promovať účasť v súťaži FIT LEADER všetkými formami a prostriedkami ako sa dá (na Facebooku, Instagrame, YouTube, webe, direct emailoch, eventoch, a.i.). Súťažiaci tak dá totiž svetu o sebe vedieť, čo mu môže priniesť úžitok aj keby nevyhral.
 
Ako pomôcky pre súťažiacich sme pripravili odznaky s výzvou “Hlasuj za mňa” (k stiahnutiu na stránke http://www.fitleader.cvicte.sk/bannery), ktoré si môžu umiestniť na svoje profily na sociálnych sieťach či weboch s preklikom do profilu súťažiaceho v súťaži FIT LEADER.
 
Rovnako tak si môžu súťažiaci umiestniť na svoje profily, weby či do direct emailov Cover fotku / Banner s textom “Hlasuj za mňa” a vyzobrazením vybraných cien ktoré môžu hlasujúci vyhrať, ktorú nájdu rovnako na stránke  http://www.fitleader.cvicte.sk/bannery.
 
Pravidelne taktiež zdielame vybraný súťažný obsah na Facebookovom profile hlavného mediálneho partnera a organizátora súťaže - portálu CVIČTE.SK (https://www.facebook.com/Cvicte.sk/) ktorý odporúčame sledovať a v prípade že sa tam súťažný profil alebo súťažné video, foto či článok objaví ho šírili ďalej. Už teraz získali viacerí súťažiaci týmto spôsobom tisíce zobrazení a potenciálnych klientov.
 
Prajeme vám veľa šťastia v súťažení ;)
 
Zdroj Foto: Pixabay.com
 
6.5.2018
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná