Trenčan Bohumil

Bohumil Trenčan

Hlasovať bolo možné do 3.6.2018

SÚŤAŽIM V TÝCHTO KATEGÓRIACH:

AKTUÁLNY POČET HLASOV: 492


PROFIL

Práca osobného trénera je pre mňa poslanie pomáhať ľuďom, cítiť sa šťastne, zdravo a vyzerať dobre. Som presvedčený, že správny prístup a zdravé cvičenie je základom šťastia a energie. Neustále vzdelávanie nové trendy a každý tréning nové informácie a cviky, ktoré Vám pomáhajú v bežnom živote nie len počas cvičenia - to je základ hodnoty ktorú by mal osobný tréner predávať a hlavne s úsmevom !

Cvičenie bola jediná záchrana !
Skolióza. Bolesti kolien. Šelest na srdci...
Nie vždy je jednoduché ísť s pravdou von,(nikto nie je dokonalý, no každý z nás by mal byť šťastný)...

V skratke :
Bol som predčasne narodený, o tomto riziku už asi všetci čo to vieme, mne sa ušiel šelest a podvýživa. Ako chlapec som býval často na antibiotikách, k tomu nejaká tá horúčka. V období keď neexistovali PC a v telke sme mali dva programy išlo všetko hladko, spoločenské tance a beh na záhrade pôsobili pozitívne. Zlom nastal v puberte – časte sedenie za počítačom mi spôsobilo skoliózu s celkom slušným vychýlením a neskôr ma z toho začali bolieť kolená ( kĺbova výživa to istí a život ide ďalej). V tomto období mi zistili spomínaný šelest kt. sa v puberte počas dospievania môže prejaviť,(tlkot som cítil až v ušiach v pokojovom stave) slová doktora ? ,,

Zaťažuj srdce aby si zvýšil jeho výkon a v pokoji bude tĺcť menej,, Oukej poďme na to vravím si ! ...

V 15 rokoch do posilky, dievčatá to žerú !
Áno, Áno je to tak. Keď máte skoliózu a trčia vám rebrá s pod trička veľa dievčat nezbalíte.
Vyzerať treba dobre, ale hlavne sa treba dobre cítiť, pravidelne cvičenie s odbornou radou trénera mi pomohlo nabrať sebavedomie, zmierniť zdravotné problémy, chrbát sa o trochu zlepšil, šelest bol tiež miernejší a váha išla hore. Popri tom som sa venoval tancu (brekdance a hip hop).
V 18 rokoch som objavil cvičenie s vlastnou váhou – Street workout a Kalistenika sa stali mojou záľubou ktorým sa venujem stále. Polohy vo vise upravili skoliózu na nepoznanie sila a vytvarovanie tela mi dodali sebavedomie.

Flexibilia nikde, časté zranenia !
Nedosiahnete si ani na končeky prstov na nohách v stoji ? nevadí. Natiahnutý alebo roztrhnutý sval ? tak to už asi nie je jedno!
Len bezhlavo cvičiť sa ukázalo ako nedostatočné riešenie. Časte natiahnutia svalov, presílenie a nesprávna technika cvikov si vyberala častú daň na tele. O dva roky neskôr som objavil Yógu a začas sa venovať aj iným formám strečingu. Pozitívne účinky sa nedajú opísať, treba si to vyskúšať. Yóge venujem veľa času a pomáha ako fyzicky tak aj psychicky(v dnešnom šialenom svete). Najradšej sledujem nové trendy od Ido Portal, Mariána Čierneho, Vladimíra Zlatoša, Dylana Vernera, Yuvala a mnoho iných :) Klientom ktorí to chcú sa venujem aj v tomto smere, okrem cvičenia s vlastnou váhou a klasického posilňovania.

Strava : Paleo (low carb)

Kto sa hýbe má energie viac ako ten čo nič nerobí.,, Pohyb je energia - je to základ života,,Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Fitness, Kalistenika, Street workout, Handbalance, Yóga
Kde trénujem:Realfit, Prešov
Moje vzdelanie a kurzy:IQ Pohyb Praha, Core - stabilizační systém a principy posilování břicha, držení těla - úroveň 1 ; Martin Snásel - PROBLEMATIKA A ROZBOR HÝŽĎOVÝCH SVALŮ A KYČLÍ V TRÉNINKU, FUNKČNÍ STABILIZACE LOPATEK ; World calisthenics organization - street sports lvl 1,2. Aslan Steel ; Prešovská univerzita v Prešove, Fakulta Šport,odbor: Šport a zdravie ; Certifikát - Tréner detskej atletiky IAAF
Moja prax:V Realfite pracujem ako osobný tréner od začiatku roka, pred tým som od septembra do decembra 2017 vyučoval Breakdance a Handbalance na umelecnej škole, v 17 rokoch som učil Hip-Hop v tanečnej skupine Ebony približne jeden rok.

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.realfit.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/bob.trencan
Instagram profil:https://www.instagram.com/bob_movement/
Mobil:0948139798
Ulica:Moyzesova 19
Mesto:Prešov
PSČ:08001

V SÚŤAŽI SA PREZENTUJEM

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Liedl Marcel
Hudec Róbert
Valasek Marek
Staňová Lucia
Zatlkajová Nikola
Dongova Dominika
 
2017 - 2018 FIT LEADER, CVIČTE.SKCreated by Anawe, Designed by Adriána Švarná