Známym a úspešným trénerom sa môžete stať aj vy!

Známym a úspešným trénerom sa môžete stať aj vy!

Hovorí Július Karabinoš, člen poroty súťaže FIT LEADER.

Osobný príbeh osobného trénera 1. triedy

Július Karabinoš je dvojnásobný majster sveta a dvojnásobný majster Európy v naturálnej kulturistike. 16 rokov pôsobí ako profesionálny osobný tréner 1. triedy a vedie vlastnú trénerskú školu Akadémia kalokagatia. Za 16 rokov práce sa venoval viac ako 3 300 klientom. Čo bolo predtým? Vo veku 47 rokov prešiel veľkou osobnou premenou. Dovtedy sa prejedal, fajčil, občas si doprial alkohol a stále priberal... Necítil sa dobre kondične, zdravotne a ani psychicky. Potom urobil najlepšie rozhodnutie v živote. Prestal fajčiť, zmenil stravu a začal aktívne športovať.

 

Prihláste sa do súťaže!

J. Karabinoš je tým najlepším príkladom, ako sa pevnou vôľou dostať z jedného brehu na druhý. Od nadváhy a nedobrého životného pocitu, až po post uznávaného osobného trénera a držiteľa majstrovských titulov. Jeho cesta nebola ľahká, musel bojovať sám so sebou. Zvyknúť si na úplne iný spôsob života. Prejsť od toho konzumného a pohodlného k zdravému, disciplinovanému a cieľavedomému spôsobu žitia. On je tým fundovaným človekom, ktorý vám odkazuje: „Známym a úspešným trénerom sa môžete stať aj vy, keď sa zapojíte do súťaže FIT LEADER!“ Vie, o čom hovorí.

 
Celú výzvu si môžete pozrieť v tomto videu: 


Zdroj: youtube.com

Nie je tréner ako tréner

Byť dobrým a úspešným trénerom nie je samozrejmé. Musíte mať profesionálny prístup v prvom rade k sebe, potom ku klientom. Patričné vzdelanie a výsledky. Čiže referencie. Súťaž FIT LEADER môže byť vaším veľkým krokom k úspechu.

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE