VIDEO výzva moderátorky Didiany – prihlás sa do súťaže FIT LEADER!

VIDEO výzva moderátorky Didiany  – prihlás sa do súťaže FIT LEADER!

Didiana je súčasťou poroty jedinečnej súťaže FIT LEADER o najlepšieho slovenského trénera. Aké sú jej športové vzory a ako si naj trénera predstavuje? 

Didiana je moderátorkou vo Fun rádiu, vidieť ju môžeme aj v televízii a na rozličných akciách, ktoré sú spojené so športom, zdravým súťažením a oceňovaním tých najlepších. Známa Slovenka nebude chýbať ani v porote prvého ročníka súťaže FIT LEADER, v rámci ktorej sa bude oceňovať, okrem iného, aj najlepší tréner. „Vyhrať môžeš veľmi veľa – získať skúsenosti, bude sa o tebe vedieť a budeš stále rásť. Poď do toho! Prečo môžeš vyhrať? Lebo som v porote aj ja,“ vyzýva všetkých trénerov na zapojenie sa do súťaže Didiana a dodáva, že tréner by mal byť výrazný typ a hlavne vzor pre človeka.

Celú výzvu si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:


Zdroj: youtube,com

Didiana miluje nielen  prácu moderátora a hudbu, ale aj šport

Úspešná moderátorka sa športu venuje od štrnástich, keď chodila do domácky zostavenej posilňovne vo vchode paneláku. Jej vzorom bola Cory Everson, americká fitneska a herečka.

Čo je podľa nej pri cvičení dôležité? Hlavné je, aby šport človeka bavil, pretože ide z neho lepšia energia ako z takého, ktorého cvičenie nebaví. Je dôležité, aby cvičil pre radosť a vyčistil si pri tom hlavu.

Ako si predstavuje naj trénera Slovenska?

V prvom rade, by to mal byť človek, ktorý má zdravé sebavedomie, skúsenosti a ktorý sa chce neustále učiť nové veci. Jednoducho je autoritou.

 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE