Tréneri, choďte určite do toho!

Tréneri, choďte určite do toho!

Hovorí Katarína Štumpfová Jakeš, členka poroty súťaže FIT LEADER.

Katku pozná slovenská verejnosť predovšetkým z televíznej šou Let̕s dance. Tancovala v jej troch sériách a s partnerom Jurajom Mokrým jeden ročník vyhrala. V českej verzii bol jej tanečným partnerom Leoš Mareš. Je to krásna žena, ale obdivujeme ju predovšetkým ako úspešnú tanečnicu a choreografku.

 

Pre tanec sa narodila

Dnes diplomovaná trénerka a licencovaná rozhodkyňa Katarína Štumpfová Jakeš, začínala tancovať už ako osemročná. Takže už od detstva bolo jasné, čo chce v živote robiť. „Tanec mám v krvi,“ hovorí o sebe Katka. Ale úspešná kariéra neprišla len tak sama od seba. Predchádzali jej roky tvrdej, cieľavedomej práce. V súčasnosti má to šťastie, že sa môže živiť tým, čo ju naozaj baví. Zbiera úspechy doma i v zahraničí. Je deväťnásobnou majsterkou SR a semifinalistkou majstrovstiev sveta v kategórii junior v tanečnom športe. Získala angažmán v austrálskej divadelnej tanečnej šou Burn the floor, s ktorou absolvovala turné v Austrálii, Číne, Európe a v USA, s vyvrcholením na slávnej Broadway v New Yorku. Založila tanečnú školu DanceCool, tiež je zakladateľkou, producentkou a choreografkou tanečnej skupiny DanceCool Crew. Ako autorka a hlavná choreografka priniesla na Novú scénu vlastnú tanečnú šou Just dance – Dobrý večer Broadway! A aby toho nebolo málo, vrhla sa aj na módu. Spolu s kolegyňou Ivanou Surovcovou založila značku dámskych módnych doplnkov KATTIVA. 

 

Úspešná žena inšpiruje a vyzýva

Katka dnes vyzýva aj vás, aby ste sa prihlásili do súťaže FIT LEADER: „Prečo? Nielen že získate super ceny, ale aj uznanie, ktoré vám môže pomôcť k budúcej kariére.“

 

Celé video si môžete pozrieť tu: 

Autor: Eva Vlková
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE