Tréner vrcholových športovcov Maroš Molnár vyzýva trénerov

Tréner vrcholových športovcov Maroš Molnár vyzýva trénerov

Kondičný tréner Maroš Molnár, ktorý trénuje vrcholových športovcov vyzýva trénerov, aby sa prihlásili do súťaže FIT LEADER.

Do poroty FIT LEADERA zasadol tiež profesionálny kondičný tréner Maroš Molnár, ktorý spolupracuje aj so známymi slovenskými športovcami. Je bývalým atlétom a už počas štúdia na vysokej škole zistil, že trénovanie mu celkom nahrádza život profesionálneho športovca a aj preto ho to začalo baviť.

Venuje sa trénerstvu v medzinárodnej tenisovej akadémii EMPIRE Tennis Academy v Trnave a trénovaniu atletiky 1. triedy. Získal mnoho certifikátov, ku ktorým patria: certifikát Silvovej metódy (mentálny tréning), certifikát športovej fyzioterapie (proces prechodu športovca po zranení  do tréningového procesu), certifikát pre medicínsky Pilates, certifikát pre neuro-ortopedický stabilizačný tréning (diagnostika svalového systému v 3D a následná rehabilitácia).

Maroš je autorom aplikácie MOLfit’s Functional Training dostupnej v Apple Store. Aplikácia predstavuje kombinovaný funkčný tréning s obrovskou databázou cvičení vrátane ich animácií, čo pomáha udržiavať v tele svalovú rovnováhu.

Týmto vyzýva trénerov a odkazuje: „Zapojte sa do súťaže FIT LEADER a ukážte, na čo máte, že ste najlepší a skúste prekvapiť!“

Zdroj video: youtube.com

Autor: Jana Chocholová

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE