Súťaž FIT LEADER odštartovala!

Suspen hendreget

Teší náš obrovský záujem, ktorý súťaž FIT LEADER vyvolala ešte skôr, než začala. Rozhodli sme sa preto ďalej nečakať a spustiť ju!

Hľadáme ťa!

 

Získaj prestížne ocenenie FIT LEADER 2017. Oceňujeme najlepších trénerov na Slovensku a chceme o tebe vedieť!

Tento rok môže byť tvoj! Odštartuj ho vo veľkom s ocenením, ktoré z teba urobí hviezdu vo svojom odbore.

Portál CVIČTE v spolupráci s partnermi, ako MaxSport, Slovenská sporiteľna, Mitická, adidas, Fitshaker, dm drogerie markt a ďalšími usporadúva súťaž FIT LEADER, v rámci ktorej majú ľudia možnosť podporiť svojho obľúbeného trénera a dopriať mu uznanie, ktoré si zaslúži.

 

FITLEADER-Cover-photo-biela

Budeš to ty?

 

FIT LEADER - najlepší tréner na Slovensku

Ak chceš vidieť na odznaku tvoje meno, tak poď do toho!

Súťaž prebieha od februára do mája. Registrovať sa môžeš od 13.2. do 30.4. Takže – čím skôr sa zaregistruješ, tým skôr (a viac) môžu za teba ľudia hlasovať

Rozmýšľaš, či je súťaž FIT LEADER pre teba?

 

Jednoznačne, áno. Je to jediná súťaž svojho druhu a ako vraví autorka myšlienky:

 

Veríme, že profesia trénerov a inštruktorov si zaslúži uznanie, keďže svojou prácou prispievajú k zdraviu svojich klientov. Rozhodli sme sa ich preto oceniť a vytvorili súťaž FIT LEADER.”

Jana Šimkovičová

zakladateľka portálu o cvičení a zdravom životnom štýle CVIČTE

a vydavateľstva zdravých kníh FITnamotávka

 

Účasť v súťaži je bezplatná a navyše získaš skvelé výhry a ďalšie benefity (v porovnaní s tými, ktorí sa hanbia ukázať svetu, akí sú dobrí a neprihásia sa :). Prezentáciu na webe FIT LEADER, portáli CVIČTE, sociálnych sieťach a u mediálnych partnerov. Bude o tebe vedieť doslova celé Slovensko!

Kde všade bude o súťaži FIT LEADER počuť?

 

Dobre, že sa pýtaš :). Partnermi súťaže sú silné značky, ako MaxSport, Slovenská sporiteľna, Mitická, adidas, Fitshaker, dm drogerie markt, Fit štýl, Muscle&Fitness, Odzadu.sk, Bloggerroka.sk, Fitmagazin.sk, Šport je život, Sport7.sk, Rodinka.sk, Riverpark Dance School, Move academy, BeCool, Panta Rhei, Divino, Hladamfitko.sk a ďalší.

Každý z našich partnerov bude šíriť povedomie o súťaži cez všetky svoje platformy – web, Facebook, Instagram, Youtube, direct emaily, časopisy a ďalšie kanály. Takto sa vieš dostať medzi svoju cieľovú skupinu a získať prestíž, uznanie, nových klientov, nové kontakty, hodnotné výhry a ako HLAVNÚ CENU aj prestížne ocenenie FIT LEADER – najlepší tréner na Slovensku.

 

Máš šancu vyhrať?

 

Samozrejme! V súťaži FIT LEADER je 5 kategórií, v ktorých budú za teba ľudia hlasovať, takže dokonca môžeš vyhrať aj viackrát.

Kategórie sú nasledovné:

 

Akú sú ďalšie kroky, ak sa chceš zúčastniť?

 

Tešíme sa, že máš záujem ukázať, že si FIT LEADER a podporíme ťa na plnej čiare – preto neváhaj a zaregistruj sa už dnes.

 

PS: Tešíme sa na teba a nevieme sa dočkať, kedy uvidíme práve tvoje meno v registráciách (a potom aj pri vyhlasovaní výsledkov na hlavnom pódiu na galavečere).

 

Ak by si mal/a akúkoľvek otázku, naozaj akúkoľvek, prosím, pokojne nám napíš na info@fitleader.sk, sme tu pre teba :).

 

Zdroj titulnej fotky: goodfon.su

 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE