Spoznajte svoju konkurenciu a posuňte sa vyššie!

Spoznajte svoju konkurenciu a posuňte sa vyššie!

Odporúča Helena Ballová, ktorá je členkou poroty súťaže FIT LEADER

Ženy milujú PortDeBras, cítia sa pri ňom krásne

Helena začínala už počas vysokej školy ako inštruktorka aerobiku a postupne prešla všetkými jeho druhmi. Až jedného dňa objavila PortDeBras. Toto cvičenie, ktoré spája tanec, posilňovanie a strečing do jedného, sa stalo jej srdcovou záležitosťou. Ako sama hovorí: „Ženy ho milujú, uvoľnia sa pri ňom, zacvičia si a pritom sa cítia žensky a krásne.“ Absolvovala s ním náročné vzdelávanie a dnes vystupuje ako PortDeBras Elite Trainer. Doplnkovo sa venuje pilatesu a joge.

 

Aj spoznávaním konkurencie sa posúvame vyššie

Prečo by ste sa práve yy mali prihlásiť do súťaže FIT LEADER? Šport robíme pre seba a ako inštruktori aj pre iných. S ľuďmi a pre ľudí. Kde inde získate najlepšiu odozvu vašej práce, ako medzi konkurenciou? Ako inak zistíte, akí ste dobrí, aký máte výkon, rešpekt a uznanie? Ako hovorí Helena Ballová, práve spoznávaním konkurencie, nových ľudí a nadväzovaním kontaktov, sa môžeme posúvať vyššie a vyššie...

 
Celú jej výzvu si môžete pozrieť v tomto videu: 


Zdroj: youtube.com

 

Zdravé telo, myseľ i duch

Krásu človeka nerobí len krásne telo. Naše myslenie a náš vnútorný svet potrebuje byť takisto v harmónii. Rovnováha vo všetkých oblastiach nám prináša pohodu, úspechy a radosť. Pre zdravé telo cvičíme a oslovujeme odborníkov, ktorí nás vedú. Pre zdravého ducha musíme tiež občas osloviť niekoho, kto nám poradí. Možno aj Helenu Ballovú, ktorá sa venuje aj tejto oblasti na profesionálnej úrovni.

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE