Konečne môžeme dať trošku uznania ľuďom, ktorí pomáhajú

Konečne môžeme dať trošku uznania ľuďom, ktorí pomáhajú

Hovorí Adriana Špronglová, ktorá je členkou poroty súťaže Fit Leader.

Niečo o Adriane

Možno je vám povedomá. Ak nie ona, minimálne jej hlas určite. Adriana pôsobí ako moderátorka rádia Európa 2. Okrem moderovania v jednom z najpočúvanejších slovenských rádií predcvičuje jogu.

A teraz tu má pre teba špeciálny odkaz:

„Ak aj ty predcvičuješ čokoľvek, napríklad jogu, vodné pólo, tenis alebo si fitneska, osobný alebo skupinový tréner, tak sa určite prihlás. Je tu jedinečná šanca s portálom Cvičte.sk byť za svoju super prácu ocenený, pretože pomáhaš iným ľuďom a motivuješ. Ja som porotca a veľmi sa na to teším. Konečne môžeme dať trošku uznania ľuďom, ktorí pomáhajú iným ľuďom na Slovensku. Môžete vyhrať super ceny.“

Samotnú výzvu si môžete pozrieť v tomto videu: 


Zdroj: youtube.com

Večná optimistka Adriana

Asi neexistuje deň, kedy by sa Adriana neusmievala. Ako už bolo spomenuté vyššie, je vášnivou cvičiteľkou jogy. Okrem toho je absolventkou fakulty masmediálnej komunikácie, po ktorej skončení sa uplatnila ako moderátorka v rádiu Európa 2, čo bolo zároveň aj jej veľkým snom.

Adriana tvrdí, že život sa naučila brať taký, aký je a snaží sa, ako sa hovorí – netlačiť na pílu.

Keďže jej mama bola vegetariánkou, k zdravej a výživnej strave nemala nikdy ďaleko, no až po čase sa naozaj naučila počúvať svoje telo a sem-tam si ani ona neodoprie čokoládu.

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE