Ján Mečiar: Nech sa ukáže, kto je najlepší z najlepších!

Ján Mečiar: Nech sa ukáže, kto je najlepší z najlepších!

Ako moderátora Jana Mečiara vytrápil tréner? A čo odkazuje všetkým trénerom?

Obľúbený moderátor a športovec

Ján Mečiar vyštudoval Vysokú školu dopravy a spojov v Žiline, ale nezostal pri remesle. Už počas vysokoškolského štúdia naberal skúsenosti ako moderátor v internátnom rozhlasovom štúdiu. Táto práca ho zaujala natoľko, že v nej pokračoval aj po škole. Vystriedal niekoľko  regionálnych i celoslovenských rádií a napokon zakotvil v Televízii JOJ. 

 

Šport patrí k jeho životu odjakživa, aj keď s prestávkami. Na základnej škole sa venoval chôdzi, na strednej skoku do diaľky a behom na krátke trate. Potom bola dlhá pauza. Sedavé zamestnanie mu prinieslo nie príliš komfortný telesný pocit. Cítil, že potrebuje niečo so sebou robiť. Asi pred ôsmimi rokmi začal behať a už neprestal. Neustále na sebe pracuje, zvyšuje si kondíciu a dokonca sa zúčastňuje aj na bežeckých  maratónoch. Okrem toho hrá futbal a príležitostne volejbal.

 

Pohľad z druhej strany

Jano, ako všetci dôverne oslovujeme túto známu tvár TV JOJ, pozná prácu trénerov z druhej strany. Zo strany trénovaného. Vie, aká drina je cvičiť pod vedením dobrého leadra. Ale aj aké výsledky taký tréning prináša. Preto dobromyseľne a s humorom vyzýva všetkých trénerov: „Ak aj Ty takto týraš svojich zverencov, aj Ty by si sa mal prihlásiť do súťaže FIT LEADER. Lebo tam sú tí najlepší z najlepších. Nech sa ukáže, kto je naozaj FIT LEADER tohto roka!“

 

Celú jeho výzvu si môžete pozrieť v tomto videu: 

 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE