Iveta Hauserová: Cítiš sa nedocenený? Prihlás sa do súťaže FIT LEADER

Iveta Hauserová: Cítiš sa nedocenený? Prihlás sa do súťaže FIT LEADER

Je členkou poroty v súťaži FIT LEADER, v ktorej sa súťaží o najlepšieho slovenského trénera. 

Kto vlastne Iveta Hauserová je? 

Iveta Hauserová je všestranná žena. A okrem iného aj trénerka 2. stupňa fitnes, kulturistiky a silového trojboju. Cvičeniu sa venuje od svojich 18-tich rokov. Osobnému trénerstvu dokonca už 16 rokov. Práve preto, že sa športu ako takému rozumie, bude práve ona súčasťou poroty, ktorá bude mať tú česť vybrať najlepšieho trénera Slovenska.

Iveta teda všetkým odkazuje: „Ak sa cítiš nedocenený, chceš sa zviditeľniť, nabrať viac skúseností, ak chceš, aby sa o tebe písalo a vedelo, chceš získať nových priateľov, neváhaj a prihlás sa do súťaže FIT LEADER.”

Samotnú výzvu si môžete pozrieť v tomto videu: 


Zdroj: youtube.com

Iveta a šport? Ideálne spojenie

Ako sme spomenuli vyššie, Iveta sa pre šport, doslova, narodila a zasvätila mu celý svoj život.

Venuje sa mu, baví ju a živí sa ním. A taktiež v ňom dosiahla aj pár úctyhodných úspechov. Tak napríklad sa stala majsterkou sveta i Európy v kulturistike. Na súťaži Natural Olympia v Nevade získala krásne 2. miesto. Je tiež vicemajsterkou sveta 2014 v disciplíne Physique v Nitre a majsterkou sveta v zmiešaných pároch. A teraz ju máš šancu stretnúť vo fitcentre FitUp, kde pomáha iným ľuďom zlepšiť si nielen postavu, ale najmä sebavedomie a zdravie. No, samozrejme, ak chceš, môžeš si s ňou zacvičiť aj len tak – pre radosť.

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE