Vítová Domić Jana

Jana Vítová Domić

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 316


Mám 54 rokov a cvičenie je súčasťou môjho života od mladosti, kedy som súťažne hrala hádzanú.
Pred 21 rokmi som otvorila prvé aerobikové štúdio v Trnave.
Nie je moje, ale naše, lebo bez inštruktorov a cvičencov, ktorých mám okolo seba, by som nebola tým, čím som.
Náplňou nášho štúdia sú lekcie určené všetkým vekovým kategóriam. Chodia k nám deti na tanečnú a pohybovú prípravu. Mladí ľudia na Insanity, či Funkčný tréning. Tí skôr narodení uprednostňujú pomalšie formy cvičenia, ako Pilates, či Powerjogu. Na všetky tieto druhy cvičení som si urobila školenia a mám certifikáty.
Vyhľadávané sú hodiny Step Aerobiku. Ten má u nás dlhoročnú tradíciu. Jeho základom som sa učila a zdokonaľovala som sa v ňom na aerobikových kongresoch v Prahe. Cestu k nám si nachádzajú aj nastávajúce mamičky. Všetky hodiny vedú vyškolení inštruktori.
Dlhé roky som poriadala v Trnave veľké športové akcie pod názvom Športom proti drogám. Zúčastňovali sa ich ľudia nielen zo Slovenska, ale aj z Čiech.
Počas leta chodí cvičiť menej ľudí. Tržby sú slabšie, ale účty stále rovnako vysoké. Preto pracujem pre cestovnú kanceláriu. Začínala som ako animátorka, zameraná na cvičenie pri mori. Neskôr som bola animátorkou aj delegátkou. V súčastnosti sa štyri mesiace v roku venujem práci delegátky v Chorvátsku. Stretávam sa s množstvom turistov, ktorým sa snažím poradiť, ako sa dá čas pri mori využiť nielen leňošením na pláži, ale aj cvičením. Príjem z práce delegátky mi pomáha udržať štúdio v prevádzke. Počas mojej neprítomnosti ho vedú skvelí ľudia, ktorých mám okolo seba.
Rada relaxujem písaním. Život mi prináša veľa zaujímavých zážitkov. Delím sa o ne s čitateľmi v mojom blogu na FB. Volá sa Janin blog.
Zdraví ľudia nemajú problém nájsť si vhodnú pohybovú aktivitu. Horšie je to s tými, ktorí majú podlomené zdravie, prekonali rôzne operácie. Sama som bola pred sedemnástimi rokmi ochrnutá na pol tela. Operácia chrbtice bola iba začiatkom, ako sa postaviť na nohy. Pravidelné cvičenie ma po operácii dostalo do dobrej fyzickej a psychickej kondície. Preto sa snažím v súčastnosti na svojich hodinách viac venovať tým, ktorí sú zdravotne oslabení.
Veľmi sa teším z toho, čo mám a neplačem nad tým, čo nemôžem mať.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Mojou srdcovkou je Step Aerobik, ale cvičím aj Pilates, Bodywork, Cvičenie pre nastávajúce mamičky, Cvičenie s deťmi
Kde trénujem:Aerobic No1, Bottová 2, hotel Nukleon, Trnava
Moje vzdelanie a kurzy:Moje najvyššie dosiahnuté vzdelanie je Tréner aerobiku 1. triedy FTVŠ UK Bratislava. Okrem toho som absolvovala nespočetne veľa školení, kurzov, seminárov z ktorých mám certifikáty na rôzne druhy cvičení.
Moja prax:Cvičím dvadsaťsedem rokov z toho dvadsaťjeden rokov v našom štúdiu Aerobic štúdio No1
Pracovala som, ako učiteľka telesnej výchovy na SPŠ v Trnave

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.aerobicno1.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/jana.domic
Instagram profil:https://www.facebook.com/janin.blog/
Mobil:0907625069
Ulica:Nerudová 2
Mesto:Trnava
PSČ:91702

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE