Poláková Petra

Petra Poláková

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 317


Odmalička som bola neposedným dieťaťom, ktoré si so sebou nesiem až do dnešných čias.
Keďže som neustále potrebovala byť v pohybe, začala som sa venovať gymnastike, neskôr tancu, ktorý hrá v mojom živote stále dôležitú úlohu.
Ako študentka VŠ som pocítila túžbu podeliť sa o svoju radosť z pohybu aj s okolím a postupne sa zo mňa stala inštruktorka aerobiku, zumby, jumpingu, port de bras a latina.
Život ma zaviedol do Talianska, kde som rok pôsobila ako inštruktorka v aerobikovom štúdiu. Absolvovala som tam školenie Les Mills a dostala sa tak k programu Body Pump, Body Attack a Body Balance. Ten na mňa veľmi zapôsobil a aj vďaka nemu som si stále viac začala obľubovať pomalšie, no stále dynamické, formy cvičenia.
Po návrate domov som sa rozhodla absolvovať školenie Power Jogy, ktorá je úžasným spojením tela a mysle a vnáša rovnováhu do našich rýchlych životov.
V súčasnosti vediem hodiny pod názvom „Latino pre ženy“, ktoré sú kombináciou latina, fitness a freestylu. Venujem sa tiež už spomínanej Power joge a Port De Bras.
Moje hodiny boli a sú zamerané prevažne na tanec, ktorý ma neskutočne napĺňa.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Latino pre ženy, Port De Bras, Power Joga
Kde trénujem:Akadémia tanca, Nitra
Moje vzdelanie a kurzy:2009 Aerobik inštruktor III.triedy, 2009 Zumba inštruktor, Basic steps level 1, 2010 Zumba inštruktor, Basic steps level 2, 2011 Jumping inštruktor, 2013 Les Mills inštruktor, 2015 Inštruktor power jogy.

Kde ma nájdete

Mesto:Nitra

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE