Matúšová Mirka

Mirka Matúšová

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 181


"Pohyb tela je voľnosť...pohyb tela v rytme hudby je sloboda...pravidelný pohyb tela je psychická pohoda..." keď to funguje na MNE, musí to aj na TEBE!!!

Od 6 rokov som sa intenzívne začala venovať pohybovej aktivite. Absolvovala som základnú umeleckú školu (tanečný odbor), tancovala som vo folklórnom súbore Trenčan, neskôr Vršatec. Počas štúdia na VŠ som tancovala v experimentálnom telese Folkus v Bratislave.
Potom som objavila čaro skupinových cvičení kde pôsobím 15 rokov... Od začiatku som si zamilovala klasický aerobik, kde mojim vzorom i školiteľkou bola a je i naďalej Lea Grančič. Venujem sa kondično - posilňovacím hodinám, HIIT, kruhovým tréningom. Mojou srdcovou záležitosťou je Dance.
Zaujímam sa o zdravú výživu, prispela som receptami do Knihy "Z fitka so kuchyne 1"

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Kruhový tréning, Tabata, Total Body, deepWORK, Tanečné hodiny, Step
Kde trénujem:Trenčín - Ladies E Club
Šaľa - Via Spirt, Hlavná 44
Galanta - Sky Fit
Moje vzdelanie a kurzy:Pedagogická fakulta UK - Učiteľstvo pre 1 stupeň Pedagogika tanca Osvedčenie trénera III. triedy – AEROBIK Osvedčenie trénera III. triedy – FITNESS Osvedčenie trénera III. triedy – v špecializácii BODY WORK Osvedčenie trénera III. triedy – v špecializácii DANCE AEROBIK DIPLOM Osvedčenie STEP AEROBIK Diplom FITBALL + OVERBALL Osvedčenie o absolvovaní seminára KONDIČNÉ POSILŇOVANIE Certifikáty o absolvovaní vzdelávacieho programu „Medzinárodný kongres aerobiku“ Osvedčenie PEDAGOGIKA TANCA Certifikáty o účasti na rôznych vzdelávacích programoch Inspiration Day.. Diplom deepWORK BASIC
Moja prax:Cvičím 15 rokov

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.aerobiksmirkou.sk
Facebook profil:https://www.facebook.com/mirka.matusova.5
Mesto:Trenčín
PSČ:91101

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE