Kušnírová Martina TINA

Tina Kušnírová

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 238


Volám sa marTina Kušnírová a pochádzam z dedinky Smilno v okrese Bardejov. Mám 24 rokov .
Titul Fitnestréner nosím oficiálne na papieri a predovšetkým vo svojom srdci aktívne dva roky.
V minulosti som navštevovala základnú školu s rozšírenou výučbou telesnej výchovy a k športu mám blízko už odmalička. Študujem na Prešovskej univerzite na Fakulte športu kde som ukončila Bc. štúdium v odbore učiteľstvo telesnej výchovy a ruského jazyka. Momentálne som v končiacom ročníku Mgr. (TAŠV) Tento krok vo svojom živote nikdy neoľutujem, pretože práve toto štúdium mi poskytlo veľké množstvo cenných informácií využiteľných a využívaných v mojom trénerskom pôsobení.
Popri štúdiu sa aktívne venujem trénerskej činnosti vo fitnescentre, kde realizujem tiež osobné tréningy ale vo väčšej miere sa venujem skupinovým tréningom ktoré majú svoju skvelú špecifickú atmosféru a kolektívno - individuálneho ducha.
Ako som spomínala moju rodnú dedinku, tak aj v nej sa mi podarilo pod záštitou obce založiť FitKlub ktorý sa teší veľkej obľube a popularite u rekreačných športovcov.
Moje motto znie : Túto prácu neberiem len ako prácu ale hlavne ako poslanie. Pocity vďaky a radosti ktoré je možné vidieť u klientov, mi dodávajú silu a motiváciu robiť to naďalej! Podeliť sa o vedomosti v prospech zdravia iných je pre mňa predovšetkým cťou! ´´ (TinaKus)

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Funkčný tréning
TABATA tréning
Aquaerobik
Kondičné tréningy moderná gymnastika
Kde trénujem:ANT kardiofitnes
Smilno
Moje vzdelanie a kurzy:+Osobný tréner kulturistiky, fitnes a silového trojboja I. kvalifikačný stupeň // +Tréner športu pre všetkých III. kvalifikačný stupeň // +Učiteľ telesnej a športovej výchovy

Kde ma nájdete

Facebook profil:https://www.facebook.com/Tina-Ku%C5%A1n%C3%ADrov%C3%A1-Fitness-tr%C3%A9ner-486917034823200/?fref=ts
Instagram profil:https://www.instagram.com/tina.kus/
Mobil:0902 528 880
Ulica:Smilno 38
Mesto:Bardejov
PSČ:08633

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE