Králová Ivana

Ivana Králová

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 272


Som Ivana Králová, Ivka, Iva, :). Žiaľ, diakritika mi v mene chýba, ale forma je len málo na to, čo najviac potrebujeme, aby sme boli vyrovnaní a šťastní. Joga sa stala súčasťou môjho života. Aj vďaka nej sa viac ako šesť rokov cítim kráľovsky.

S jogou som sa prvýkrát stretla v roku 2010, kedy nastal zlom v mojom živote. Pôvodne som si chcela zamestnať hlavu, vylepšiť kondíciu, aby som prekonala ťažšie obdobie. Ako väčšina z nás, zmenila som svoju životosprávu a pravidelne som cvičila jogu, aj napriek tomu, že patrím medzi ľudí, ktorí sa liečia na epilepsiu.

Za devätnásť rokov liečby tejto záhadnej diagnózy som sa dozvedela, že práve cvičenie jogy nie je vhodné pre nás epileptikov. Môj osobný životný príbeh je skutočnou empirickou skúsenosťou, ktorá všetky odporúčania o nepriaznivých vplyvoch cvičenia vyvracajú. Joga ovplyvňuje veľmi priaznivo koncentráciu a pôsobí upokojujúco. Môj zdravotný stav sa výrazne zlepšil, farmakologická liečba sa znížila na minimum. Cvičenie mi prináša radosť.

Joga a jej vplyv na môj život, moju rodinu sa stala inšpiráciou prečo som sa rozhodla absolvovať certifikát oficiálnej inštruktorky. Vďaka rodine a priateľom, ktorí stáli pri mne, som absolvovala kurz anatómie, pedagogiky, ale aj histórie a filozofie jogy. Bolo to najlepšie obdobie v mojom živote. Úspešne som zložila skúšky na lektorku a jogy sa už nikdy nechcem vzdať. Je to najlepšie cvičenie, ktoré Vás dostane do formy a s postupom času si uvedomujete, ako mení i Vás, ako Vám pomáha nájsť to najlepšie z nás. Joga nám všetkým dáva energiu, vnútorný pokoj, pozitívne myslenie a harmóniu v duši. Absolvovala som zahraničné kongresy a workshopy na Malorke, Sardínii, v Brne a v Prahe. Vďaka vzdelaniu a skúsenostiam nadobudnutým dlhoročnou praxou organizujem jogové pobyty v zahraničí i na Slovensku. Spoznala som množstvo milých a inšpiratívnych ľudí. Je však nádherné, že spolu s Vami krásne chvíle zažívajú aj Vaši najbližší. Veľmi si vážim, že pri mne stojí môj priateľ Tomáš, moja rodina, ktorá ma nielen podporuje v tom čo robím, cvičia a pracujú na sebe spolu so mnou.

Okrem rôznych štýlov jogy (powerjoga, stretch joga, bodyforming joga, gravidjoga - joga pre tehotné) ponúkam klientom individuálne lekcie jogy. Všetky vediem a cvičím s láskou. Hodiny sa konajú v Nitre (Diamond Gym, Štúrová ulica), ZŠ Cakajovce. Cvičenie jogy mi prináša radosť, tak sa pridajte ku mne a šírte ju so mnou ďalej :).

Mnoho vecí je relatívnych. Jedna je však istá: keď s jogou začnete, už nikdy nebudete chcieť prestať

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:POWER JOGA, STRETCH JOGA, GRAVID JOGA
Kde trénujem:DIAMOND GYM NITRA
Moje vzdelanie a kurzy:Teacher training Powerjoga Akademia I.,II stupeň PortDeBras Basic Integrated Power Stretch Detská joga Gravid joga

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.yogaivana.eu
Facebook profil:https://www.facebook.com/Joga.Nitra/
Instagram profil:https://www.instagram.com/iva_kralova/
Mobil:0903 421 787
Ulica:Škultétyho 4
Mesto:Nitra
PSČ:949 12

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE