Štecová Iveta

Iveta Štecová

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 915


Volám sa Iveta Štecová, som z Košíc, mám 44 rokov a som certifikovanou trénerkou tvárovej gymnastiky.

Ako to celé začalo?

Prvýkrát som začala praktizovať cvičenia tváre v USA. Písal sa vtedy rok 2005. Tvárovej gymnastike sa teda venujem už viac ako 10 rokov. Zdravie, cvičenie a správne stravovanie je mojou záľubou už dlhé roky, preto som sa rozhodla pre štúdium na Health Academy Australia, kde študujem antiage a výživové poradenstvo.

32 rokov, začínam...

Keď som mala 32 rokov, moja tvár vyzerala unavene. Odzrkadlili sa na nej známky a dôsledky prehýrených nocí aj nadmerného opaľovania. Samozrejme, skúšala som krémy, séra, masky, neinvazívne ošetrenia a tak ďalej. Efekt bol menej ako minimálny. Veľmi som chcela zmenu.

Fyzicky som sa síce cítila som fit, ale moja tvár hovorila niečo iné. Napokon som sa dostala do bodu, keď som zistila, že ani ten najdrahší krém nedokáže spevniť uvoľnené kontúry tváre, nevyhladí nosovo ústne ryhy a uvoľnený krk.

Hľadala som spôsob, ktorý by bol prirodzený a bezbolestný. V tom čase som náhodou stretla cvičiteľku tvárovej gymnastiky. Spočiatku som on možnom úspechu pochybovala, no po týždni cvičenia som videla prvé výsledky.
Pohni tvárou, zmení Ti to život!

Nalejme si však čistého vína, nič nejde z večera do rána. Aj tieto zmeny si vyžadovali pravidelné cvičenie. Našťastie, nejde o nič náročné. Vyplazovať jazyk a usmievať sa zvládne predsa každý. Pravdaže, aj tu treba dodržiavať správnu techniku. Svoje bohaté skúsenosti a poznatky teraz posúvam ďalej. Pohni tvárou, zmení Ti to život! Dnes, vo veku 43 rokov sa cítim lepšie, ako kedykoľvek predtým. Často dostávam komplimenty a otázky typu ako to len robím?

Odpovedám: „Jednoducho! A vy môžete urobiť to isté.“

Moja FaceFit tvárová gymnastika je totiž balzamom nielen pre tvár, ale aj pre dušu. Je to čas, ktorý strávite len sama so sebou. Je jedno koľko máte rokov, je jedno či ste žena alebo muž. Cvičenie tvárových svalov má presne taký istý význam ako cvičenie tela.

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Tvárová gymnastika, ale cvičím aj pre seba:) Posilňovanie, intervalové tréningy a HIIT tréningy
Kde trénujem:Celé Slovensko
Moje vzdelanie a kurzy:Kurz lektorov tvárovej gymnastiky v NYC a certifikovaný kurz pre lektorov v Bratislave
Moja prax:12 rokov, 4 roky profesionálne

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.tvarova-gymnastika.sk/
Facebook profil:https://www.facebook.com/ivetkastecova/

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Špirko Matúš
Pecze Norbert
Senteš Michal
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE