Špirko Matúš

Matúš Špirko

Hlasovať bolo možné do 15.5.2017

Hlasov: 1 581


Svoj život som zasvätil pomoci ľuďom, ktorí trpia nadváhou, obezitou alebo potrebujú jednoducho byť zdravší, výkonnejší, vyzerať a cítiť sa lepšie, zvýšiť sebavedomie a zmeniť svoj život. Verím, že je to moje životné poslanie a budem schopný pomôcť každému kto ma o to požiada.

Momentálne si osobne prechádzam obezitou a pribral som už 25 kíl. Rozhodol som sa pre tento experiment, aby som sa vedel viac vcítiť do role obézneho človeka a pochopiť ho hlbšie po fyzickej a psychickej stránke. Natáčam o tom aj dokumentárny film.

Napísal som aj knihu o chudnutí na základe výsledkov s ľuďmi a na základe mojej praxe.
http://www.martinus.sk/?uItem=268638
Momentálne píšem aj ďalšiu knihu, ktorej obsahom budú denné zápisky obézneho človeka.

Založil som spoločnosť s názvom COACH OF PEOPLE, ktorá pomáha ľuďom hlavne pri chudnutí, naberaní svalov, zmene myslenia. Spoluprácu s klientom vnímame komplexne a riešime stravu, tréning a psychológiu zmeny. Zaoberáme sa aj vytváraním nástrojov pre trénerov, ktoré im pomáhajú v kvalitnejšej práci s klientmi. Chcem aktívne prispievať k zvýšeniu kvality trénerstva na Slovensku, vytvorením týchto nástrojov, zmenou prístupu ku klientovi pri práci trénera, pozdvihnutím trénerstva na vyššiu úroveň a spropagovaním trénerstva ako takého.

Môj Youtube channel: https://www.youtube.com/c/TransformationTV

Ako trénujem

Aké cvičenia trénujem:Fitness, Cvičenia s vlastnou váhou, Kruhové tréningy, Street workout, Strečingové cvičenia, Základy gymnastiky
Kde trénujem:Mk Fitness Hlavné námestie 18 Kežmarok
Moje vzdelanie a kurzy:Technická univerzita v Košiciach, strojnícka fakulta Tréner 1. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji
Moja prax:Športu sa venujem 19 rokov, z toho posilňovaniu 11 rokov, futbalu 13 rokov, gymnastike 5 rokov, parkour 3 roky.

Trénerstvu sa venujem 10 rokov.

Kde ma nájdete

www stránky:http://www.coachofpeople.com
Facebook profil:https://www.facebook.com/matusspirkocoachofpeople/?fref=ts
Instagram profil:https://www.instagram.com/matus.spirko_coachofpeople/
Mobil:0902469374
Ulica:Kruhová 65
Mesto:Ľubica
PSČ:05971

Čím sa v súťaži prezentujem

Komentáre:

Ďalší súťažiaci:

Dávid Michal
Lendel Michal
Sykora Róbert
Šimora Martin
Gallas Rudolf
Pecze Norbert
Senteš Michal
Taric Ladislav
 

© 2017 FIT LEADER

VYTVORILO ANAWE